Alan Walker w Polsce 2019! Kiedy wystąpi na Fest Festivalu w Chorzowie?

2019-04-25 12:05
Alan Walker w Polsce 2019! Kiedy wystąpi na Fest Festivalu w Chorzowie?
Autor: Fest Festival 2019 Alan Walker w Polsce 2019! Kiedy wystąpi na Fest Festivalu w Chorzowie?

Alan Walker dołącza do line-upu Fest Festivalu! Twórca hitu Faded, Tired, Alone czy ostatnio On My Way ponownie pojawi się w naszym kraju, by porwać wszystkich do tańca. Kiedy i gdzie dokładnie wystąpi producent? Sprawdźcie garść szczegółów na ESKA.pl

Podczas tegorocznego Fest Festival, publiczność czeka wiele energetycznych koncertów – szczególnie jeśli mowa o muzyce tanecznej. W programie wydarzenia już wcześniej ogłoszono występy Disclosure i Lost Frequencies, a teraz do line-upu dołączył kolejny wielki talent, czyli Alan Walker. Twórca hitów Faded, Alone, Tired, Diamond Heart czy On My Way powraca do naszego kraju. Ostatni raz wystąpił 13 kwietnia 2019.

Zobacz: Alan Walker - 13 mocnych faktów i ciekawostek z życia producenta!

Alan Walker w Polsce 2019 - kiedy wystąpi?

Alan Walker to młody fenomen sceny, ale tej elektronicznej. Choć nie skończył jeszcze 22 lat, łączna liczba wyświetleń i odtworzeń jego produkcji przekroczyła liczbę 15 miliardów. Przyczyniły się do tego takie produkcje, jak Faded, Alone czy The Spectre, które szturmem zdobyły popularność na całym świecie. Alan jest z pewnością ulubieńcem publiczności, co potwierdza liczba ponad 500 występów w klubach i na festiwalach – m.in. takich, jak Coachella, Tomorrowland czy Lollapalooza.

Jego występ odbędzie się już 23 sierpnia w Chorzowie.

Alan Walker w Polsce 2019 - bilety

W sprzedaży dostępne są bilety na Fest Festival. Dwudniowe karnety dostępne są w drugiej puli 'regular tix' od 259 złotych, zaś bilety jednodniowe od 149 złotych. Do karnetów można dobrać opcję z campingiem, która kosztuje 100 złotych, a która umożliwia zabawę na terenie festiwalu przez ponad 50 godzin. Bilety dostępne w sprzedaży na www.festfestival.pl oraz w bileteriach Empik - bilety, Going, ebilet.pl, Eventim.pl oraz w stacjonarnych punktach sprzedaży empik, Saturn Polska i MediaMarkt Polska.

Fest Festival 2019 - dance

Oprócz Alana Walkera do lineupu Fest Festivalu dołączyły inne gwiazdy muzyki dance. Są to:

  • Disclosure to duet, który tworzą bracia Guy i Howard Lawrence. Brytyjczycy są autorami dwóch świetnych tanecznych płyt (Settle i Caracal), dzięki którym zyskali ogromny rozgłos wśród publiczności na całym świecie i zaliczyli występy na największych festiwalach. Disclosure słyną m.in. z takich utworów, jak Latch, Omen (oba z udziałem Sama Smitha), Magnets (wraz z Lorde) czy Help Me Lose My Mind, nagranym z brytyjską grupą London Grammar.
  • Na tych samych wielkich wydarzeniach miał okazję występować inny z wielkich talentów producenckich, czyli Lost Frequencies. Pod tym pseudonimem kryje się Felix De Laet, czyli belgijski producent, który ma na koncie takie hity, jak Reality, Are you with me czy Melody, gdzie wokalnie udziela się James Blunt. Ponadto, remiksował utwory Kanyego Westa i Estelle, Major Lazer, Armina Van Buurena czy wspomnianego wcześniej Alana Walkera i jego Alone.
  • Wielkim hitem Lost Frequencies okazało się także Here With You, wyprodukowane razem z innym Belgiem obecnym w line-upie Fest Festivalu, czyli tworzącym pod pseudonimem Netsky Borisem Daenenem. Artysta należy do ścisłej czołówki światowej sceny drum & bass, a popularność zdobył dzięki świetnym albumom z uwielbianymi przez fanów produkcjami – mowa tu chociażby o „Come Alive”, „RIO” oraz „Love Has Gone”. Netsky to także doskonały DJ, który ma doświadczenie w rozgrzewaniu parkietów na największych muzycznych wydarzeniach.
  • Coraz większą popularność zdobywa także grupa Meute. Kariera zespołu rozpoczęła się w 2016 roku od sukcesu coveru „Rej” z repertuaru Âme. 2 lata później, Meute stanowi ważną częścią programu większości europejskich festiwali. Twórcy projektu łączą brzmienia elektroniki i instrumentalnej orkiestry, dzięki czemu wypełniają lukę między muzyką z przeszłości a nowoczesnością. Używając jedynie instrumentów, odświeżają wizerunek staroświeckich orkiestr i bez użycia maszyn rewolucjonizują muzykę elektroniczną.
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze