Ala Tracz i Viki Gabor w jednym projekcie. Nie chodzi o wspólną piosenkę

Viki Gabor i Ala Tracz
Autor: materiały prasowe TVP

Viki Gabor i Ala Tracz miały już wiele okazji do spotkań. Reprezentantki Polski w konkursie Eurowizja Junior 2019 i 2020 szybko złapały nić porozumienia. Niedawno gwiazdy ponownie spotkały się na planie, a widzowie i internauci będą mogli zobaczyć je w nowym projekcie. Projekcie związanym z pomaganiem. Poznajcie szczegóły.

Viki Gabor i Ala Tracz w jednym projekcie - ta informacja z pewnością ucieszy wszystkich fanów tych zdolnych wokalistek, które kariery rozpoczynały od udziału w programie The Voice Kids. Zarówno Viki, jak i Ala mogą pochwalić się pięknymi głosami, które pokochali słuchacze na całym świecie. Obie wokalistki miały okazję reprezentować nasz kraj na Eurowizji Junior. Viki Gabor zaprezentowała się na eurowizyjnej scenie w 2019 roku i wywalczyła dla nas drugie z rzędu zwycięstwo. Ala Tracz zaprezentowała się natomiast rok później i zajęła dziewiąte miejsce. Po zakończeniu Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci młode gwiazdy miały okazję do ponownego spotkania. Artystki pojawiły się na planie reklamy emitowanej na antenie Telewizji Polskiej. To spot zapowiadający specjalne wydanie bloku reklamowego Reklama Dzieciom, z którego dochód zostanie przekazany wszystkim potrzebującym. Emisja bloku została zaplanowana na 25 grudnia, godzinę 20:00.

Alicja Tracz zaśpiewa na Eurowizji Junior: Co poradziły jej Viki Gabor i Roxana Węgiel?

Reklama Dzieciom - spot z udziałem Viki Gabor i Ali Tracz

To już 28. edycja akcji charytatywnej Reklama Dzieciom. W powstanie klipu promującego przedsięwzięcie włączyły się dwie młode gwiazdy - Viki Gabor i Ala Tracz. Wokalistki ubierają w nim choinkę i cieszą się z nadejścia Bożego Narodzenia. Piosenkarkom towarzyszą Ida Nowakowska i Olek Sikora. Klipu na ten moment nie ma jeszcze w sieci.

Najnowsze