Aktualne trendy na TikToku. Jak zrobić wideo, które będzie viralem?

2020-03-30 14:38
Aktualne trendy na TikToku. Jak zrobić wideo, które będzie viralem?
Autor: canva.com Aktualne trendy na TikToku. Jak zrobić wideo, które będzie viralem?

Wszyscy, którzy pobrali aplikację TikTok i założyli tam konto, zastanawiają się, co zrobić, żeby stać się popularnym. Podpowiadamy na ESKA.pl, co zrobić, aby nagrać wideo, które będzie viralem.

TikTok to platforma, na której możecie dodawać krótkie filmiki. Aplikacja jest szczególnie popularna wśród młodych osób. To właśnie w na TikToku można stworzyć produkcje wideo, które zachwycą innych odbiorców i mogą stać się viralem nie tylko w aplikacji, ale też poza nią. Postanowiliśmy podpowiedzieć Wam, jak zrobić film, który może okazać się prawdziwym hitem sieci. Sprawdźcie już teraz nasze TOP 5 porad!

Aplikacje na telefon, które musi mieć każdy influencer

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

TikTok: jak nagrać film, który stanie się viralem?

Porada 1:

Światło. To najważniejszy element stworzenia bardzo dobrego filmiku. Pamiętaj, aby nigdy nie kierować obiektywu telefonu w stronę okna. Jeżeli nie uda Ci się złapać dobrego światła dziennego, możesz wykorzystać do tego specjalną lampę. Jeżeli również i takiej brak w Twoim wyposażeniu, postaraj się dobrze oświetlić pomieszczenie zwykłym światłem, które masz akurat pod ręką.

Porada 2:

Wybierz film, który aktualnie jest na topie. Nie próbuj wymyślać czegoś, co może bawić, bądź interesować tylko Ciebie. Sprawdź co jest aktualnie hitem i nagrywaj.

Porada 3:

Pamiętaj, żeby nie kopiować produkcji 1 do 1. Algorytm TikToka tego nie lubi. Pomyśl, co mógłbyś zmienić. Niekiedy jedna scena, może zdecydować o tym, czy Twój filmik pojawi się w sekcji Dla Ciebie.

Porada 4:

Jeżeli wybrałeś film taneczny, naucz się dobrze układu, zanim zaczniesz nagrywać. Jeżeli nie czujesz się dobrze w tańcu, po prostu wybierz inny filmik.

Porada 5:

Najważniejsza porada! Nie poddawaj się. Każdy kiedyś zaczynał. Jeżeli nie uda Ci się trafić do karty Dla Ciebie za pierwszym razem, pamiętaj, że nie od razu Rzym zbudowano :) Staraj się dalej, a odniesiesz sukces!

Najnowsze