Akcja #PolandNeedsZayn - pomóż sprowadzić Zayna do Polski!

2016-03-11 13:17
Akcja #PolandNeedsZayn - pomóż sprowadzić Zayna do Polski!
Autor: fot. Bulls Akcja #PolandNeedsZayn - pomóż sprowadzić Zayna do Polski!

Wizyta i koncert Zayna w Polsce? Tego chcą fani wokalisty biorący udział w akcji #PolandNeedsZayn. Sprawdź, co trzeba zrobić, aby się do niej przyłączyć i sprawić, by Zayn zwrócił uwagę na Polskę już teraz - na ESKA.pl

ZAYN w Polsce - taki jest cel akcji #PolandNeedsZayn organizowanej przez polskich fanów wokalisty. Miłośnicy Zayna z Polski chcą zwrócić uwagę artysty na nasz kraj, co docelowo miałoby zaowocować wizytą i koncertem Zayna w Polsce. Co zrobić, aby przyłączyć się do działań @plZaynUpdates? Fani byłego wokalisty One Direction, którym zależy, by ich idol dostrzegł ich zaangażowanie, mogą włączyć się do akcji na kilka sposobów. Najprostszą metodą jest wysłanie swojego zdjęcia z kartką, na której koniecznie znajdzie się napis #PolandNeedsZayn. Bardziej kreatywne osoby proszone są o wysyłanie rysunków z podobizną wokalisty lub filmików, w których po angielsku wyjaśnią, dlaczego Zayn powinien przyjechać do Polski. Wszystkie materiały należy przesyłać mailowo na adres plZaynUpdates@wp.pl.

>> ZAYN - Mind of Mine: online. Piosenki z płyty, tracklista i szczegóły!

Koncert Zayna w Polsce - cel akcji #PolandNeedsZayn

Do premiery płyty Mind of Mine pozostały jeszcze prawie dwa tygodnie, ale fani Zayna z Polski myślami są już na trasie koncertowej promującej solowy krążek wokalisty. Akcja pokazująca aktywność polskich miłośników Zayna z pewnością zwiększy szanse na jego wizytę w naszym kraju. Gorąca zachęcamy was więc do wysyłania swoich materiałów i przy okazji przypominamy teledysk do pierwszego wielkiego hitu Zayna - PillowTalk. 

 

Zayn odszedł z One Direction, ale nie zapomina o swoich fanach! Jeżeli czekacie na jego kolejne utwory i macie nadzieję na koncert w Polsce, przypomnijcie sobie, jak wyglądał i zachowywał się w kolejnych latach swojej kariery. Filmy o One Direction znajdziecie na eskaGO:

RC

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze