Agnieszka Kaczorowska w nowym teledysku Antka Smykiewicza!

2017-09-19 18:54

Antek Smykiewicz opublikował właśnie swój nowy teledysk! Niespodzianką dla fanów jest pojawienie się w klipie do 'Już nie Ty' Agnieszki Kaczorowskiej.

Agnieszka Kaczorowska wystąpiła w nowym teledysku Antka Smykiewicza! Klip powstał do Już nie Ty - piosenki z nowego repertuaru Antka. Muzyk w ostatnich miesiącach skupia się na pracy nad nowym materiałem na drugą płytę, jednak w odpowiedzi na liczne zapytania fanów o kolejny singiel, przygotował wyjątkową niespodziankę muzyczną. Jest nią właśnie znany z debiutanckiej płyty artysty Nasz film utwór Już nie Ty w całkiem nowej aranżacji!

Antek Smykiewicz i Agnieszka Kaczorowska razem w klipie

Piosenka, podobnie jak superhit Antka Smykiewicza Pomimo burz, napisana została przez Marka Kościkiewicza, natomiast za nowy aranż odpowiada Steve Manovski – londyński producent, znany m.in. z współpracy z Sigalą i Noah Cyrus. Teledysk do utworu miał natomiast premierę 15 września, a za jego scenariusz odpowiada sam Antek Smykiewicz! Główną rolę w klipie zagrała niesamowita Agnieszka Kaczorowska. Na przykładzie klasycznej historii niespełnionej miłości, teledysk opowiada o tym, jak często nie zauważamy wspaniałych rzeczy i osób, które mamy na wyciągnięcie ręki. Klip możecie zobaczyć poniżej.

Najnowsze