Agnieszka Chylińka wyśpiewała skład polskiego klubu! Piłkarze dziękują w wyjątkowy sposób

2019-03-25 11:06
Agnieszka Chylińka wyśpiewała skład polskiego klubu! Piłkarze dziękują w wyjątkowy sposób
Autor: WBF Agnieszka Chylińka

W jaki sposób zachęcić fanów piłki nożnej do przyjścia na koncert? Najlepiej tak, jak zrobiła to Agnieszka Chylińska. Wokalistka dosłownie wyśpiewała skład jednego z polskich klubów piłkarskich. Jej nagranie szybko dotarło do zawodników drużyny, którzy postanowili odwdzięczyć się Agnieszce w wyjątkowy sposób. Jaki? Przeczytacie o tym na ESKA.pl.

Agnieszka Chylińka wyśpiewała skład polskiego klubu! Czyżby piosenkarka postanowiła śpiewać teraz piosenki poświęcone futbolowym drużynom? Fani mogą być spokojni. Agnieszka wciąż będzie nagrywać piosenki takie, jak na swoim ostatnim albumie Pink Punk z 2018 roku. Artystka promuje właśnie tę płytę trasą koncertową, a wyśpiewanie składu piłkarskiej ekipy to niecodzienny sposób Agnieszki na przyciągnięcie widowni. Co ciekawe zawodnicy, których nazwiska zaśpiewała gwiazda, postanowili się jej odwdzięczyć.

Przeczytaj też: AGNIESZKA CHYLIŃSKA - dzieci, Pink Punk, wiek, wzrost, piosenki, koncerty 2018, kiedyś

Agnieszka Chylińska zapraszała na koncert w Lublinie

Agnieszka Chylińska w bardzo nietypowy sposób promuje Pink Punk Tour w mediach społecznościowych. Na przykład, przed rozpoczęciem trasy nakłoniła Kubę Wojewódzkiego, by wyśpiewał kolejne przystanki koncertowe. Niedawno, przed koncertem w Lublinie, postanowiła w podobny sposób zachęcić mieszkańców miasta do przyjścia na koncert.

Zobacz
Agnieszka Chylińska

Autor: WBF

Agnieszka Chylińska

Krystyna pójdzie w ślady swojej mamy? Agnieszka Chylińska udostępniła wideo, na którym wspólnie wykonują piosenkę. Jak śpiewa córeczka wokalistki?

Jak Agnieszka Chylińska zachęcała mieszkańców Lublina? Wokalistka wyśpiewała skład piłkarskiego klubu Motor Lublin. Nagranie szybko dotarło do drużyny.

Zawodnicy Motoru odwdzięczają się wokalistce

Nie trzeba było długo czekać na reakcję Motoru Lublin. Zawodnicy postanowili... zaprosić Agnieszkę Chylińską na mecz! Być może wokalista pojawi się więc podczas spotkania Motor Lublin - Spartakus Daleszyce 30 marca. ;)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze