Agata Dziarmagowska powraca z teledyskiem Kawaii [VIDEO]

2017-05-09 17:05
Agata Dziarmagowska powraca z teledyskiem Kawaii [VIDEO]
Autor: fot. youtube.com / Agata Dziarma Dziarmagowska Agata Dziarmagowska powraca z teledyskiem Kawaii [VIDEO]

Agata Dziarma Dziarmagowska powraca w japońskim stylu! Młoda wokalistka zaprezentowała wyczekiwany teledysk do premierowego singla o nazwie Kawaii.

Agata Dziarmagowska przedstawia kolorowy teledysk do singla pt. Kawaii. Na premierę tego utworu fani 19-letniej wokalistki czekali od kilku miesięcy i wygląda na to, że ich cierpliwość się opłaciła. Autorka hitów Mogę wszystko, nic nie muszę i Blisko Mnie dotrzymała słowa i zaprezentowała w końcu kawałek, w którym w pełni pokazuje nie tylko swoje wokalne możliwości, ale także rap, którym już kilka lat temu zdobyła sympatię widzów programu X Factor, w którym brała udział.
>> Eurowizja 2017: Ewa Farna kibicuje Polsce czy Czechom?

Agata Dziarma Dziarmagowska - Kawaii

Nowy teledysk Agaty Dziarmagowskiej do piosenki Kawaii możecie obejrzeć w całości już teraz poniżej.

 

Kawaii - co to znaczy?

Wiele osób, które nie interesuje się za bardzo japońską kulturą zapewne w tym momencie zastanawia się, co tak właściwie oznacza tytuł nowej piosenki Agaty Dziarmagowskiej. Kawaii to dość szeroki termin zaczerpnięty z języka japońskiego, którego używa się nazywając rzeczy urocze, kochane, czarujące lub słodkie. Kawaii mogą być więc zarówno zabawki i ubrania, ale też jedzenie, wygląd czy zachowanie.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze