97-letni weteran wojenny tańczy do hitu Justina Timberlake'a. To najlepsze, co zobaczycie!

2020-04-08 17:03 EK
97-letni weteran wojenny tańczy do hitu Justina Timberlake'a. To najlepsze, co zobaczycie!
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER/East News & screen z YouTube/Viral Trends Now 97-letni weteran wojenny tańczy do hitu Justina Timberlake'a. To najlepsze, co zobaczycie!

To wideo będzie najlepszą rzeczą, którą dzisiaj zobaczysz! Pełen sił 97-letni weteran tańczy przed swoim domem do znanego kawałka Justina Timberlake'a. Zobacz to genialne nagranie na ESKA.pl, które podbija cały świat i dowiedz się jak zareagował na to znany wokalista!

97-letni weteran wojenny tańczy do hitu Justina Timberlake'a. To najlepsze, co zobaczycie! Niecodzienna sytuacja, która zdecydowanie poprawi humor niejednej osobie. Taki właśnie jest krótki materiał wideo, który został umieszczony w sieci i z dnia na dzień jest coraz bardziej popularny. Jego bohaterem jest 97-letni weteran marynarki wojennej USA - Chuck Franzke z Wisconsin, który wykonuje taniec do piosenki Justina Timberlake'a - Can't Stop The Feeling. Ten niecodzienny ale jakże uroczy widok, jest lekiem na rozluźnienie, podczas panującej sytuacji związanej z koronawirusem. Chuck pokazał, że nie ma rzeczy niemożliwych, wiek to tylko cyferki i należy po prostu korzystać z życia. Krótki klip został nakręcony przed domem weterana i jego żony Beverly. Widzimy w nim wychodzącego Chucka z frontowych drzwi, który na głowie ma czapkę United States Navy, granatową bluzkę polo i spodnie dżinsy. Mężczyzna tańczy w samych skarpetkach początkowo przesuwając się w przód i w tył, a później na boki. Doszły do tego także lekkie ruchy rękami – które wyglądają genialnie. Co ciekawe, taniec 97-letniego weterana, skomentował z radością nawet sam Justin Timberlake - This just made my day!

Warto również wspomnieć, że taneczny klip weterana nie jest jego pierwszym wykonaniem! Już wcześniej w sieci pojawiały się muzyczne występy do innych znanych kawałków, o czym przeczytasz poniżej. Specjalnie dla czytelników ESKA.pl zamieściliśmy to wyjątkowe nagranie w artykule.

53902 Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

97-letni weteran wojenny tańczy do hitu Justina Timberlake'a

Najnowsze wideo z tańcem 97-letniego weterana do kawałka Can't Stop The Feeling, szybko zaczęło zyskiwać popularność, a dodatkowo zostało bardzo pozytywnie odebrane. Filmik został po raz pierwszy opublikowany na Twitterze przez konto organizacji Stars and Stripes Honor Flight, z którą Chuck jest związany. Co ciekawe, na tamtym koncie można było zobaczyć już wcześniej taneczne klipy z udziałem mężczyzny. W grudniu 2017 roku jego 80-letnia żona Beverly, sfilmowała go kiedy wykonywał ruchy do kawałka Jingle Bells. Rok później udało jej się uchwycić kolejny taniec męża, do świątecznej piosenki Let It Snow. Jak donoszą zagraniczne media, małżeństwo Chucka i Beverly obfituje w ich wspólną miłość do muzyki, która bardzo dawno temu połączyła ich serca.

Najnowsze