4. urodziny Iskry - Zaczarowany Ogród: szczegóły imprezy

2017-07-13 17:47
4. Urodziny Iskry - Zaczarowany Ogród: szczegóły imprezy
Autor: fot. materiały prasowe Iskra Pole Mokotowskie 4. Urodziny Iskry - Zaczarowany Ogród: szczegóły imprezy

Pole Mokotowskie, ISKRA. Zawsze klub, najczęściej przestrzeń wydarzeń, w wakacje ogród z basenem, barem, muzyką i leżakami na trawie. Jedno z magicznych miejsc Warszawy obchodzi swoje urodziny! Czwarte urodziny! Sprawdź szczegóły imprezy już teraz - na ESKA.pl.

4. urodziny Iskry to impreza o nazwie Zaczarowany Ogród, czyli jedyna taka noc, podczas której w życiu pojawi się element baśniowy! Tej nocy ogrody ISKRY staną się zaczarowane, a dziać w nich będą się rzeczy magiczne. Dekoracje, stylizacje, iluminacje. Plus czołówka DJ-ów warszawskiej sceny klubowej i doborowe, doskonałe, elitarne towarzystwo! Line up:

BOOGIE
Boogie jest DJ-em wyjątkowym. Karierę rozpoczynał 12 lat temu w warszawskim klubie Underground, który słynął wówczas z niezapomnianych imprez R’n’B, soul i hip hop. Fala popularności szybko przeniosła go w inne miejsca. Rezydencja w warszawskim Platinium, przepełnione najpiękniejszymi dziewczynami Stolicy: The Eve, Mono Bar i Capitol. Bydgoski Moralist, sopockie Ego i poznański SQ. W końcu sławny helski Solar Beach Bar, który znają wszyscy wyjeżdżający nad polskie morze. SQ. Występuje też przy okazji dużych eventów – supportował m.in.: Rihannę. Jego mixy to klimat RnB, hip-hop, funk, disco i soulu. sprawia, że nawet najbardziej oporni klubowicze zaczynają tańczyć i znakomicie się bawić. Zapytany o siebie samego, odpowie, że jest DJ-em, który… najlepiej się bawi.

PANDA
Na scenie od roku 2002, gdy wspólnie z Dizkretem i Urbem pojawił się na winylowej składance Junoumi Vol. 1, w utworze Wosk. Chwilę później rozpoczął współpracę z Noonem i Pezetem przy nagraniach do albumu Muzyka klasyczna. Skutek był oszałamiający: tytuł Debiutanta Roku i nominacja do Ślizgerów, czyli corocznych nagród magazynu Ślizg dla najlepszych artystów branży hip-hopowej. Grywał na prestiżowych imprezach: Battle Of The Year, Reebok Hip-hop Tour, Hip Hop Kemp. Supportował takich wykonawcami jak: Sean Paul, M.O.P., Gang Starr, czy Mobb Deep. W 2003 roku był DJ-em grupy Tha Liks, podczas ich jedynego występu w Polsce. Współpracował z czołówką polskiej sceny hip-hop: WWO, Grammatik, Ten Typ Mes, nawet… 2cztery7. Kilka lat temu współtworzył nagrania na pierwszym (złotym!) krążku duetu PezetMałolat, pt. Dziś w moim mieście. Jego DJ-ski set otwiera płytę The Fresh Mixtape Vol. 2.

MIKOŁAJ KOMAR
Legenda! Człowiek – impreza. Miłośnik najbardziej zjawiskowych kobiet świata, kultury wysokiej i zjawisk niebanalnych. Redaktor naczelny magazynu K MAG. Wcześniej Fluid i A4. Fotografuje Okiem Komara. Zawodowo nie para się DJ-owaniem, ale o muzyce wie nieomal wszystko. I od czasu do czasu korzysta z okazji, by to udowodnić i pokazać. Poza tym… bywalec salonów, fotograf i dziennikarz.

KO V V ALSKY
Młody DJ oraz promotor event’ów. Miksuje i selekcjonuje szeroko pojętą muzykę elektroniczną. Dobrze czuje się w muzyce różnorodnej i eksperymentuje z nowymi gatunkami. Unika tzw. komercji i prezentuje świeże kawałki, których nie można usłyszeć w popularnych środkach masowego przekazu. Gra sety z pogranicza: electroniki, house-u oraz disco. Supportował światowych headliner-ów: SIMIAN MOBILE DISCO, HOT CHIP, JESSE ROSE, THE SUBS, MIGHTYFOOLS, MOMMA'S BOY, KRIS MENACE, HEADMAN, ROBERT BABICZ, RORY PHILLIPS, PUNKS JUMP UP, KOLLEKTIV TURMSTRASSE i wielu, wielu innych. 

WIELKIE    URODZINY ISKRY x ZACZAROWANY OGRÓD
Piątek, 14 lipca 2017. Od 22:00 do rana (lub dłużej).
ISKRA Pole Mokotowskie
Wawelska 5, 02-034 Warszawa

źródło: materiały prasowe ISKRA Pole Mokotowskie

Najnowsze