4 lata od wydania teledysku Never Go Away! Pamiętacie jeszcze megahit C-BooLa?!

i

Autor: Robert Stachnik/REPORTER / EAST NEWS 4 lata od wydania teledysku Never Go Away! Pamiętacie jeszcze megahit C-BooLa?!

4 lata od wydania teledysku Never Go Away! Pamiętacie jeszcze megahit C-BooLa?!

2020-04-22 14:03

Never Go Away to jeden z najpopularniejszych utworów ostatnich dziesięciu lat, jeśli chodzi o radiowe hity. C-BooL wydając ten numer wrócił na muzyczny rynek z mocnym uderzeniem. Producent świętuje właśnie cztery lata od wydania teledysku swojego singla, dlatego też postanowiliśmy przypomnieć go - na ESKA.pl.

C-BooL świętuje 4 lata od wydania teledysku Never Go Away. Nakręcony w pięknym Wrocławiu klip pojawił się na kanale artysty na YouTube, 22 kwietnia 2016 roku. Od tamtego czasu licznik przekroczył barierę 55 milionów wyświetleń, a także zebrał setki tysięcy pozytywnych opinii. Jak powstał sam utwór? C-BooL na początku, w czasie sesji w studio nagraniowym, wraz z gitarzystą nagrał melodię oraz szkielet. Nieco później znalazł do swojego kawałka piosenkarkę o lekkim, aksamitnym - niezwykle wyjątkowym wokalu. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że jej głos idealnie pasuje do tego nagrania. Mastering Never Go Away powstawał w jednym z najlepszych studiów w Londynie. Wspomnieć warto, że C-BooL za utwór, w którym wokalnie pojawiła się Giang Pham, zgarnął prestiżową nagrodę ESKA Music Awards. 

Never Go Away, znalazło się na 1. miejscu listy AirPlay, czyli zestawienia najczęściej odtwarzanych utworów w polskich rozgłośniach radiowych. Dodatkowo, utwór uzyskał w Polsce status diamentowego singla, przekraczając liczbę 100 tysięcy sprzedanych kopii. 

Viki Gabor pokazała nam swoją playlistę! Oto jej ulubione hity:

Never Go Away - rocznica wydana

Teledysk Never Go Away, to wciąż jeden z najciekawszych klipów, jakie powstały w przypadku polskich produkcji. Jego zdjęcia zostały zrealizowane we Wrocławiu w kawiarni Etno Cafe, znajdującej się w zabytkowym charakterystycznym Okrąglaku. Co więcej, sceny plenerowe były kręcone przy odnowionym wrocławskim bulwarze nad Odrą. 

Główną rolę w teledysku Never Go Away zagrali: C-BooL, Julia, John i... tablet! Przypomnijcie sobie muzyczny obrazek megahitu już teraz!