19 plus - piosenka z serialu. Co to za utwór i kto śpiewa?

2020-02-17 11:13
19 plus - piosenka z serialu
Autor: Materiały prasowe TVN 19 plus - piosenka z serialu

Serial 19 plus zmienił nie tylko godzinę i kanał emisji premierowych odcinków, ale także otrzymał zupełnie nową czołówkę. Kto śpiewa piosenkę w odświeżonej oprawie serialu dla nastolatków? Obejrzyj teledysk i sprawdź, kto wykonuje utwór!

Piosenka z serialu 19 plus - kto wykonuje utwór? TVN 7 zmienia się a wraz z nim serial 19+! Wiosenne odcinki pojawią się z zupełnie nową oprawą. Powstała specjalna czołówka serialu, która oddaje jego charakter – młodość, przyjaźń, zabawę i mierzenie się z przeciwnościami losu każdego dnia!

19 plus - kto śpiewa w czołówce

Piosenkę wykonuje Marta Gałuszewska, zwyciężczyni The Voice od Poland, zaś producentem muzycznym jest Gromee. Klip do piosenki stworzył reżyser teledysku nominowanego do nagrody Fryderyków – Pascal Pawliszewski. W teledysku wystąpili bohaterowie serialu oraz Marta Gałuszewska.

zobacz: 19 plus 2020 – kiedy nowe odcinki serialu TVN?

19 plus - piosenka

19 plus 2020 - co się wydarzy w nowych odcinkach?

Nadchodzi nowy sezonu serialu, który pełen będzie zaskakujących wydarzeń i niespodziewanych zwrotów akcji. Oskar Prus wyjdzie z aresztu. Chłopak spędził w nim niemal rok, niesłusznie oskarżony przez Sarę. Znajomi są szczęśliwi, ponieważ odzyskali starego kumpla, ale Oskar nie potrafi odnaleźć się w nowej rzeczywistości.

Nad związkiem Melanii i Janka zaczynają się zbierać czarne chmury. Para niemal rozstała się z przez jedną z ostatnich kłótni, jednak wypadek chłopaka ponownie zbliżył ich do siebie. Mela wprowadza się do Janka i jego matki. Szybko przekonuje się, że wspólne mieszkanie prowadzi do wielu konfliktów między zakochanymi. Jak potoczą się losy ich miłości?

W życiu małżeństwa Lucy i Arka szykują się duże zmiany. Para postanawia skorzystać z okazji i kupić sobie większe mieszkanie. Frodo rozwodzi się z żoną, Ala znajduje szczęście u boku Magdy, a Seba będzie walczył o względy Gosi. Irek i Iwona kłócą się bez końca. Obydwoje mają silne osobowości i charaktery. Wkrótce dziewczyna będzie potrzebowała dużego wsparcia swojego chłopaka…

Slang młodzieżowy. Sprawdź czy znasz znaczenie wszystkich słów. Czasami wystarczy DOBRZE POSŁUCHAĆ
Najnowsze