19 plus 2020 – kiedy nowe odcinki serialu TVN?

2020-08-31 9:28 kw
19 plus - Eska Cinema
Autor: player.pl - materiały prasowe

19 plus to popularny serial emitowany przez stację TVN, który kierowany jest do nastolatków. Opowiada o młodości, dorastaniu, odkrywaniu świata oraz problemach młodych ludzi. Produkcja zadebiutowała na ekranach naszych telewizorów w 2016 roku. Od samego początku cieszy się sporą popularnością wśród widzów i przyciąga dużą publiczność. Fani serialu zastanawiają się, kiedy premierę będą mieć nowe odcinki. Odpowiedź na to pytanie znajdziecie już teraz na EskaCINEMA.pl

19 plus 2020 – kiedy nowe odcinki serialu TVN? 19 plus opowiada o absolwentach klasy maturalnej, którzy wkraczają w dorosłość. Muszą zmierzyć się z nowymi problemami, które pojawiają się w ich życiu. Produkcja jest emitowana na antenie TVN od 2016 roku. Widzowie mieli okazję obejrzeć dotychczas aż 7 sezonów serialu. 23 kwietnia 2020 został wyemitowany ostatni odcinek 7. sezonu. Kiedy pojawią się nowe odcinki?

Małgorzata Socha szaleje na plaży

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

19 plus 2020 – kiedy nowe odcinki?

Nowe odcinki 19+ obejrzymy już 20 sierpnia w Player! Jeżeli ktoś czeka na premierę w telewizji, to ta nastąpi we wtorek, 1 września o godzinie 19:00 w TVN7 (emisja odcinków 5 razy w tygodniu)! Nowe epizody i nowe historie poważnie namieszają w życiu bohaterów. Jak to wszystko potoczy się w następnym sezonie? Nic nie jest przesądzone.

NAJNOWSZE