Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

XBOX

Xbox Game Pass Marzec 2024 i kolejne świetne gry! Gracze pobiorą wysoko oceniane hity

2024-03-13 7:32

5 marca będzie wielkim dniem dla posiadaczy Xbox Game Pass, ponieważ wysoce prawdopodobne jest, że Microsoft ogłosi gry "Wave 1" na marzec 2024. Chociaż zdarzały się rzadkie wyjątki od reguły, ogłoszenia Xbox Game Pass zwykle pojawiają się w dwóch falach. Pierwsza fala jest zwykle ogłaszana na początku każdego miesiąca, podczas gdy druga fala ogłaszana jest zwykle w połowie miesiąca.

We wtorek, 5 marca, zostanie udostępniony pierwszy nowy dodatek do usługi Xbox Game Pass na marzec 2024 r. w postaci Warhammer 40,000: Boltgun, strzelanki typu „boomer”, która w momencie swojej pierwotnej premiery zebrała mieszane recenzje. Fani gier FPS w stylu retro lub serii Warhammer 40K mogą jednak nadal odnaleźć w tym nieco frajdy. Oferowany dodatek do gry to jednak nie wszystko, ponieważ 5 marca powinniśmy ujrzeć również zapowiedź gier z Wave 1.

Czytaj też: Xbox Game Pass luty 2024 z szalenie popularną grą AAA. Niespodziewany horror wylądował w usłudze

Xbox Game Pass na marzec 2024 i zapowiedź gier

  • Warhammer 40,000: Boltgun - 5 marca
  • Lightyear Frontier - 19 marca
  • Diablo 4 - 28 marca
  • Open Roads - 28 marca
  • MLB The Show 24 - 29 marca

Na chwilę obecną potwierdzono pięć gier w ramach subskrypcji Xbox Game Pass na marzec 2024 r. i prawie wszystkie z nich pojawią się w drugiej połowie miesiąca, co oznacza, że dodatki do Wave 1 są na tym etapie niemal całkowitą tajemnicą. Mimo że gry Wave 1 marca 2024 Game Pass są praktycznie nieznane, przyszły miesiąc zapowiada się całkiem nieźle w przypadku popularnej usługi subskrypcyjnej Microsoftu. Jeśli tak jak my czekacie na Wave 1, to 5 marca Microsoft powinien udostępnić listę kolejnych produkcji zmierzających do abonamentu.

Czytaj też: Xbox Game Pass Luty 2024 z długo wyczekiwanymi i wysoko ocenionymi grami

Jak politycy oceniają Szymona Hołownię?

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?