Xbox Game Pass

i

Autor: Xbox

Xbox Game Pass

Xbox Game Pass Kwiecień 2024 z hitem, dla którego warto ponownie kupić abonament Microsoft

2024-04-15 15:44

Jeśli jeszcze jakimś cudem nie posiadacie abonamentu Microsoft'u lub zwyczajnie zrezygnowaliście z Xbox Game Pass w ostatnich miesiącach, to kwiecień może was pozytywnie zaskoczyć. Za sprawą tej jednej gry ponownie warto zainteresować się płatną usługą Xbox-a.

Dochodzimy do połowy miesiąca kwietnia i jasno trzeba powiedzieć, że Microsoft ponownie zdało egzamin. W ramach subskrypcji Xbox Game Pass pojawiło się kilka głośnych nowości, a do największych atrakcji należą LEGO 2K Drive i Shadow of the Tomb Raider, ale miesiąc jeszcze się nie skończył. Na graczy czeka m.in. Harold Halibut, Another Crab's Treasure, Manor Lords oraz jedna gra, na którą czeka większość posiadaczy usługi.

Czytaj też: Xbox Game Pass zaskoczy fanów 16 kwietnia! PS Plus również odpowiada. Wielki dzień dla graczy

Tales of Kenzera: ZAU hitem Xbox Game Pass Kwiecień 2024

23 kwietnia zadebiutuje Tales of Kenzera: ZAU. Jest to kolejna z długiej listy obiecujących Metroidvanii, która ukaże się w tym roku i podobnie jak Prince of Persia: The Lost Crown ma swój własny zestaw asów w rękawie. Ogólna historia ZAU polega na tym, że gracze przejmują kontrolę nad młodym wojownikiem, który cierpi z powodu żalu po niedawnej stracie ojca. Próbując wskrzesić swoją zmarłą ukochaną osobę, postać gracza zawiera pakt z Kalungą, Bogiem Śmierci, który zgadza się sprowadzić swojego ojca z powrotem, jeśli uda mu się sprowadzić dusze trzech wielkich duchów.

Warto tutaj zaznaczyć, że Tales of Kenzera: ZAU trafi również do abonamentu Sony, PlayStation Plus Extra i Premium w dniu swojej premiery, 23 kwietnia.

Tales of Kenzera: Zau

i

Autor: XBOX
PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

XBOX QUIZ: Jak dobrze znasz konsole Microsoft'u?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się kamera ruchu na konsole XBOX?