Dragon Ball

Dragon Ball ze swoją własną restauracją! Co w niej znajdziemy?

2024-05-21 9:21

Po niedawnym uruchomieniu restauracji inspirowanej głównymi fikcyjnymi japońskimi ikonami, w Stanach Zjednoczonych może wkrótce potencjalnie pojawić się pierwsza w historii oficjalna kawiarnia z motywem Dragon Ball wzorowana na takich postaciach jak Son Goku, Gohan i inni.

Restauracje z motywem anime

W nowym wywiadzie dla ComicBook znany restaurator Andy Nguyen opisał najnowszą ze swoich wielu restauracji inspirowanych franczyzami takimi jak: sklep z ramenem Naruto w Ameryce, kawiarnię Hello Kitty i nową kawiarnię One Piece w Las Vegas w stanie Nevada . Zapytany o następną kawiarnię, którą chciałby otworzyć, odpowiedział: „Cóż, jestem wielkim fanem Wielkiej Trójki Shonen Jump. Skreśliłem już One Piece i Naruto, więc myślę, że Dragon Ball będzie następny. Chciałbym to zrobić”.

Czytaj też: One Piece QUIZ: Prawda czy fałsz? Tylko 30% fanów zdobędzie 17 punktów

Nguyen opisał wysiłek włożony w stworzenie kawiarni One Piece, mówiąc, że wiedział, jak dużym zadaniem będzie dla niego zadowolenie fanów serialu. „Dogłębnie przyjrzeliśmy się elementom, które będą działać, wiedząc, że balansujemy na cienkiej linie”. Jego hipotetyczna kawiarnia Dragon Ball byłaby pierwszą tego rodzaju w Ameryce, po wcześniej nielicencjonowanych restauracjach, takich jak Goku Kitchen na Staten Island w stanie Nowy Jork czy nieoficjalnej restauracji Dragon Ball w Orlando w Teksasie. Byłaby to także naturalna kontynuacja ogólnokrajowej współpracy „Dragon Ball Super Bikkura Pon Collaboration” – oficjalnej współpracy sushi pomiędzy Dragon Ball, Toei Animation, Crunchyroll i siecią restauracji Kura Sushi.

Czytaj też: Dragon Ball Daima ujawnia ostatnią grafikę Akiry Toriyamy. Rozwścieczyła fanów!

Niestety nadal nie uświadczyliśmy tego typu oficjalnej restauracji/kawiarni z motywem Dragon Ball. Głównym czynnikiem tego, jak twierdzą fani, są posiadacze licencji, tacy jak Toei i Bandai, którzy w ich oczach niewłaściwe promują serię. Z resztą o tym wspominaliśmy w naszym ostatnim artykule.

Przygotowano Strefy manga, anime, fandom

QUIZ: Czy rozpoznasz bohaterów Dragon Ball Z po samych zdjęciach? ARCYTRUDNY test!

Pytanie 1 z 16
Jak nazywa się ten bohater z Dragon Ball Z?
Dragon Ball