zdjęcie z FB Netflix

i

Autor: internet / facebook.com/netflixpolska

Wydarzenia

Wiemy, kto pojawi się na Wiedźmin Fest. Henry Cavill ponownie przyjedzie do Polski!

2023-06-07 12:07

Osoby, które czekają na najnowszy 3. sezon Wiedźmina od Netflix, zapewne ucieszy fakt, że organizatorzy Wiedźmin Fest właśnie oficjalnie potwierdzili, że na tym promującym serial wydarzeniu pojawią się aktorzy wcielający się w główne postacie w serialu, w tym odchodzący z serialu Henry Cavill. Sprawdźcie, jak dostać wejściówki na to wydarzenie!

Henry Cavill pojawi się na Wiedźmin Fest!

Pięć dni temu pojawiły się pierwsze zapowiedzi wydarzenia przygotowanego dla fanów wiedźmińskiego uniwersum. W ramach akcji promującej 3. sezon serialu Wiedźmin, Netflix zapowiedział dwudniowe wydarzenie — Wiedźmin Fest.

Jak już wiadomo podczas wydarzenia, które odbędzie się 24 i 25 czerwca w Łodzi fani będą mogli obejrzeć przedpremierowy pokaz serialu. To nie koniec atrakcji! Netflix w swoich social mediach ujawnił prosty rebus zdradzający, kto pojawi się na tym wydarzeniu. Zagadka nie była trudna i oficjalnie potwierdziła przybycie od Polski na Wiedźmin Fest głównych aktorów z serialu.

Na Wiedźmin Fest w Łodzi pojawi się obsada serialu: Henry Cavill, Joey Batey, Anya Chalotra, Freya Allan.

Jak zdobyć bilety na Wiedźmin Fest?

Żeby zdobyć bilety na to wydarzenie, należy wykazać się wiedzą i kreatywnością! Bilety na Wiedźmin Fest zdobędą osoby, które wejdą w magiczny portal Yennefer i odpowiedzą na pytania zamieszczone na stronie www.probawiedzmina.pl