Witcher / Cyberpunk

i

Autor: CD Project RED

CD Projekt RED

Wiedźmin 4 Polaris i Cyberpunk Orion ze świetnymi informacjami! CD Projekt RED z aktualizacją prac

2024-04-18 12:33

Oczekiwanie na Wiedźmina 4 Polaris może się skrócić. W niedawnym wywiadzie Paweł Sasko, projektant zadań w Cyberpunk 2077 podzielił się z fanami aktualizacją rozwojową nowych gier studia, która z pewnością was uraduje.

Istnienie Wiedźmina 4 o kryptonimie Project Polaris zostało po raz pierwszy potwierdzone w październiku 2022 roku, kiedy współzałożyciel CD Projekt Red, Adam Badowski, poinformował, że „do końca roku nad projektem będzie pracować 400 osób”. Od tego czasu wieści o rozwoju Wiedźmina 4 były raczej niewielkie, co być może nie jest zaskakujące, biorąc pod uwagę, że CD Projekt Red również ciężko pracuje nad kontynuacją Cyberpunka 2077, znaną obecnie jako Projekt Orion. Teraz w rozmowie z Aftermath Paweł Sasko zdradził nieco więcej.

Czytaj też: Cyberpunk 2077 z nowym dodatkiem! Teraz do Night City zabierzesz ze sobą przyjaciela

CD Projekt RED z aktualizacją rozwojową Wiedźmina 4 i Cyberpunk Orion

Sasko w rozmowie z Aftermath potwierdził, że trwają „intensywne prace” nad Wiedźminem 4. Dodatkowo ujawnił, że część ekipy odpowiedzialnej za Cyberpunk 2077 również przeniosła się, aby nad nią pracować. Cyberpunk Orion również jest na dobrej drodze, a Sasko potwierdził, że „większość menedżerów i reżyserów, którzy pracowali nad Cyberpunkiem i Phantom Liberty, pracuje nad [nowym] Cyberpunkiem”.

Mimo że kontynuacja jest w fazie aktywnego rozwoju, wciąż znajduje się ona we „wczesnej fazie” i nic dziwnego, że po niezbyt zadowalającej premierze Cyberpunka 2077 zespół pracuje powoli. Co więcej, Sasko ujawnił, że unikanie crunchu będzie ważnym aspektem przy rozwoju gry.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

Pasujesz bardziej do świata Wiedźmina, czy Cyberpunka 2077? Ten QUIZ to sprawdzi!

Pytanie 1 z 9
W jakim miejscu mieszkasz?