Cyberpunk 2077

i

Autor: Wallpaperalphacoders / CD Project RED

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077 z darmowym dodatkiem w 2024 r. Rozszerzenie już dostępne do pobrania!

2024-04-12 7:31

Nowatorska gra RPG science-fiction Cyberpunk Red – inspiracja dla gry wideo Cyberpunk 2077 – powraca. Tym razem jest to potencjalnie bardziej zaskakująca, ale nie mniej mile widziana współpraca – dodatek do TRPG oparty na VA-11 Hall-A, ukochanej niezależnej powieści wizualnej o serwowaniu drinków w futurystycznym barze.

Cyberpunk RED powraca z darmowym dodatkiem

Po fenomenalnym DLC Widmo Wolności, teraz fani Cyberpunka 2077 mogą otrzymać dodatek do gry RPG w innej odsłonie – Cyberpunk RED. Jak donosi Dicebreaker, 20-stronicowe bezpłatne rozszerzenie jest już dostępne do pobrania. Opracowany przez R. Talsorian Games, Cyberpunk RED został wydany w 2020 roku i pod względem zawartości fabularnej wypełnił lukę pomiędzy papierową grą RPG a jej odpowiednikiem w grze wideo.

Czytaj też: Cyberpunk Edgerunners powraca w 2024 r. Fani powrócą do Night City

"R. Talsorian Games z radością przedstawia DLC z kwietnia 2024 r., Mixing Drinks-Changing Lives, nasz crossover z VA-11 HALL-A! Od Glitch City po Night City, znajdziesz nie tylko personel odnajdujący własną drogę w Mrocznej Przyszłości, ale także wielu klientów, którzy często odwiedzają samą Walhallę! Znajdziesz znajome twarze, od samej Jill po Stellę, Sei, Donovana D. Dawsona i wielu innych. DLC zawiera oczywiście także zupełnie nowe oprogramowanie cybernetyczne i sprzęt, ale także poszerza historię pewnej korporacji w Night City, Hammered Industries.

Jeśli chodzi o grę wideo CD Projekt RED, Cyberpunk 2077 jest dostępny na PC i nowszych konsolach, natomiast dodatek Phantom Liberty jest dostępny wyłącznie na PC, PlayStation 5 i Xbox Series X/S.

Cyberpunk 2077: najbardziej szokujące momenty gry

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry!

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?