Wiedźmin

i

Autor: CD Projekt RED

Wiedźmin

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma drugie życie! Ogromna i darmowa aktualizacja na 2024 przełomem

2024-04-15 22:00

Chociaż nie lubię pisać o grach, jak o czymś uzależniającym, ponieważ można stworzyć wtedy niepotrzebną, negatywną narrację, mimo to, gdyby istniała jedna gra, od której miałbym problem, aby trzymać się z daleka, byłby to Wiedźmin 3: Dziki Gon. Ogromna aktualizacja ponownie przywróciła fanom gry masę frajdy z powrotu do przygód Geralta.

Wiedźmin 3: Dziki Gon otrzyma drugie życie

Dla wszystkich fanów Wiedźmina 3: Dziki Gon raczej nie będzie zaskoczeniem, kiedy powiem, że ten otrzyma dosyć spory oraz jakże potrzebny update na 2024 rok. Konkretniej mowa tutaj o wprowadzeniu przez CD Projekt RED oficjalnej obsługi modów do Wiedźmina 3 w ramach ogromnej bezpłatnej aktualizacji.

Czytaj też: Wiedźmin Remake: Wszystko, co musisz wiedzieć. Data premiery, gameplay i zmiany

Od momentu powstania trzecich przygód Geralta z Rivii, w sieci dostępnych jest mnóstwo naprawdę dobrych modów, ale oficjalne wsparcie CD Projekt RED umożliwi twórcom rozszerzeń znacznie więcej.

Z radością ogłaszamy, że pracujemy nad edytorem modów do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon” – napisano wówczas na Twitterze CDPR. „Umożliwi ci to tworzenie własnych doświadczeń w grze, tworząc coś zupełnie nowego lub edytując istniejące zadania i zawartość. Planujemy wypuścić ją za darmo w 2024 roku”.

Do tego czasu mogę wam z czystym sumieniem polecić dwa świetne dodatki, które nie tylko poszerzyły przygody naszego Mutanta, ale również i samej Ciri. Ich opis znajdziecie poniżej:

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Wiedźmin QUIZ: Jak dobrze znasz Szkołę Wilka?

Pytanie 1 z 16
Gdzie rezydowała Szkoła Wilka?