Wiedźmin

i

Autor: CD Projekt RED

Wiedźmin

Wiedźmin 3: Dziki Gon i nowe przygody Geralta w 2024 r. Ten dodatek „wygląda jak nowa gra”.

2024-04-09 7:40

Kiedy w 2015 roku ukazała się po raz pierwszy gra Wiedźmin 3: Dziki Gon studia CD Projekt RED, od razu stała się klasyką gatunku RPG. Co więcej, pozornie nie miało znaczenia, czy gracze grali wcześniej w dwie oryginalne gry, czy nie, ponieważ trzecia gra sprzedała się w milionach egzemplarzy na całym świecie. Chociaż jest to już wiekowa gra, modderzy dbają o to, aby nieustannie móc wracać do świata Andrzeja Sapkowskiego.

Społeczność modderska na PC jest teraz bardziej aktywna niż kiedykolwiek wcześniej, oferując nową zawartość, zmiany w rozgrywce i grafice, poprawki błędów i nie tylko w grach, które kochamy, a Wiedźmin 3: Dziki Gon nie jest wyjątkiem. Mod, który jest dziś tematem dyskusji, to „W3EE Redux” i można go pobrać bezpłatnie za pośrednictwem Nexusmods. Według fanów ten dodatek jest tak wielki, że sprawia wrażenie zupełnie nowej gry.

Czytaj też: Wiedźmin 4 Polaris, Remake i Sirius. Wszystko, co wiemy o planach CD Projekt RED w 2024 r.

Wiedźmin 3: Dziki Gon odżywa dzięki modderom

W3EE dla Wiedźmina 3: Dziki Gon to: „Kontynuacja i aktualizacja kompatybilności NextGen dla wspaniałego W3EE (5.03)”. Zawiera ona nowy system toksyczności, dziesiątki nowych zaklęć, zaktualizowane umiejętności i przedmioty alchemiczne, przerobiony wiedźmiński sprzęt i reliktowe miecze, nowe bonusy za zestaw oraz wiele drobnych zmian w balansie.

Czytaj też: Cyberpunk Orion — Data premiery, gameplay i nowe miasto. Wszystko, co wiemy o sequelu gry

Powyższy opis nie oddaje tego moda tak, jak na to zasługuje i wystarczy spojrzeć na dedykowaną stronę Nexusmods, aby zobaczyć poświęcenie włożone w stworzenie tego ogromnego moda.

Niestety, jak ma to miejsce w przypadku większości modów, „W3EE” jest kompatybilne tylko z komputerami PC, a nie z konsolami.

Każdy ma prawo do własnego domu - historia budowy domu dla Moniki

Wiedźmin QUIZ: Jesteś bardziej jak Geralt z Rivii, czy Jaskier?

Pytanie 1 z 10
Czy chciałbyś być Wiedźminem?
Listen on Spreaker.