The Sims 4

The Sims 4. Świetny dodatek dostępny zupełnie za DARMO! Wielka grata dla fanów zwierzaków

2023-11-28 10:08

Przegapiliście promocje z okazji Czarnego Poniedziałku? W Black Friday zabrakło wam i czasu i gotówki? Nie musicie się przejmować! Wciąż możecie odebrać jeden z pakietów akcesoriów do The Sims 4 zupełnie za darmo! Mowa o The Sims 4 Mój pierwszy zwierzak, rozszerzeniu które pojawiło się 13 marca 2018 roku. Więcej informacji znajdziecie w artykule!

Podaruj swoim simom... chomiczka! W rozszerzeniu Mój pierwszy zwierzak, znajdziemy: chomiki, szczury, jeże i miniaturowe Bawolusy! Każde z nich otrzymać może własne imię, a właściciele będą musieli się nimi odpowiednio zaopiekować. Pełny opis dodatku od EA Games znajdziecie poniżej:

Zaopiekuj się nowym zwierzakiem

Dodaj do domu swoich Simów małe zwierzaki, takie jak: chomiki, szczury, jeże i miniaturowe Bawolusy! Zadbaj o to, by maluchy dostały własne imiona, a ich opiekunowie nauczyli się właściwie nimi zajmować.

Ubieraj psy i koty Pokaż światu, że Simowie i ich zwierzaki tworzą idealnie zgrane pary, dopasowując do siebie ich stroje. Na Simów czekają komfortowe szlafroki i pidżamy, kotki mogą liczyć na szykowne suknie, a psy na perfekcyjnie dobrane do okazji kapelusze.

Ozdabiaj zwierzęcymi wzorami Udekoruj salon swoich Simów jedynymi w swoim rodzaju wzorami i wyposaż pokoje ich dzieci w inspirowane zwierzęcymi motywami meble. Od uroczych poduszek z kotkami dla Simów po kolorowe legowiska dla psów i kotów – każdy znajdzie coś dla siebie.

"Harry Potter". Fred i George Weasley po latach. Tak dziś wyglądają rudowłosi żartownisie z kultowej serii filmów: James i Oliver Phelps

The Sims 4. Świetny dodatek dostępny zupełnie za darmo. Do kiedy pobrać?

Obecna oferta potrwa aż 9 stycznia 2024 roku, więc jest jeszcze sporo czasu, aby podjąć decyzję. Jak pobrać darmowy dodatek? To proste! Wystarczy zalogować się do jednego ze sklepów internetowych, z których korzystamy (EA App, Steam, PlayStation Store) i dodać rozszerzenie do naszej biblioteki, a następnie pobrać je i cieszyć się zabawą! Dodatek kompatybilny jest z rozszerzeniem Psy i koty.

The Sims 4 - QUIZ dla fanów! Czy jesteś prawdziwym koneserem gry?

Pytanie 1 z 10
Jak wpisać kod do The Sims 4?