The Sims 4 książka kucharska! Gotuj potrawy twoich simów!

i

Autor: Oficjalna okładka książki / Canva.com Zdjęcie poglądowe

Książki

The Sims 4 książka kucharska! Gotuj potrawy twoich simów!

2023-07-06 9:38

Kochasz świat Simów? A może Twoją prawdziwą pasją jest gotowanie? Połącz te dwa hobby w jedno i twórz niezwykłe potrawy rodem z kultowej gry! Na rynku dostępna jest specjalna książka kucharska, która zawiera przepisy na dania, które do tej pory przygotowywali stworzeni przez ciebie bohaterowie w grze The Sims 4! Gdzie ją kupić? Ile kosztuje? Więcej dowiecie się w tym artykule!

Spis treści

  1. The Sims 4 książka kucharska - gdzie kupić? CENA
  2. Unofficial Sims Cookbook - czy jest po polsku?
  3. The Sims 4: Ranczo - nowy dodatek do gry

Unofficial Sims Cookbook, czyli Nieoficjalna Książka Kucharska Simsów to pozycja, która musi znaleźć się na waszej półce! Najlepsze książki kucharskie ze świata fantasy cieszą się wielką popularnością na całym świecie. Możemy w nich znaleźć potrawy rodem z Gry o Tron, Władcy Pierścieni, Harry'ego Pottera. Nic więc dziwnego, że pojawiła się również pozycja dla miłośników kultowej już gry The Sims! Jakie przepisy znajdziemy w środku? To oczywiście kultowe przepisy, które z pewnością przygotowywali już wasi bohaterowie. Między innymi będziemy mogli przyrządzić simsowe:

  • Chili Con Carne
  • Silly Gummy Bear Pancakes (proste pancakesy z żelkami)
  • Grandma's Comfort Soup (zupa babci)
  • Minty Mocha Cupcakes (babeczki miętowe)
Karl zasłużył na dożywocie? Mowy końcowe w procesie Amerykanina

The Sims 4 książka kucharska - gdzie kupić? CENA

Książkę kucharską The Sims 4 możemy kupić tylko online, na niektórych platformach sprzedażowych. Jej cena Unofficial Sims Cookbook na Allegro to około 80 zł. Musicie jednak dobrze przeszukać internet, bo w sieci dostępne są w naszym kraju jedynie pojedyncze egzemplarze. Książkę zamówicie również na platformie Amazon.

Unofficial Sims Cookbook - czy jest po polsku?

Unofficial Sims Cookbook to książka, która do tej pory wydana została jedynie w języku angielskim. Może się jednak okazać, że niebawem ktoś zdecyduje się ją przetłumaczyć i wydać dla polskich czytelników. Szczególną popularnością na rynku cieszą się w ostatnim czasie książki kucharskie ze świata Harry'ego Pottera. W księgarniach znajdziemy już trzy!

The Sims 4: Ranczo - nowy dodatek do gry

Już w lipcu fani gry będą mogli kupić i zainstalować również nowy dodatek - The Sims 4: Ranczo. Tym razem do rozgrywki wprowadzone zostaną konie, owce i kuce. Nasi simowie będą mogli udać na imprezę w wiejskim klimacie. Być może w nowym dodatku pojawią się również kolejne ciekawe przepisy! Premiera nowego dodatku do The Sims 4: Ranczo została zaplanowana na 20 lipca.

Harry Potter - QUIZ z zaklęć. Czy znasz wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Jak brzmi zaklęcie sprzątające?