Będzie nieoficjalna książka kucharska Hogwartu dla młodych czarownic i czarodziejów! Kiedy premiera?

i

Autor: Oficjalna okładka książki / Canva.com Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Będzie nieoficjalna książka kucharska Hogwartu dla młodych czarownic i czarodziejów! Kiedy premiera?

2023-04-27 9:42

Nieoficjalna książka kucharska Hogwartu dla młodych czarownic i czarodziejów pojawi się w sprzedaży w Polsce! Jej autorzy postawili na proste przepisy na słodycze, potrawy i eliksiry rodem ze świata czarów, które przygotować może każdy. Kiedy premiera w Polsce? Ile będzie przepisów? Sprawdźcie!

Zabierz dziecko do świata czarów! Ta nieoficjalna książka kucharska Hogwartu dla młodych czarownic i czarodziejów przeznaczona jest do gotowania i ważenia eliksirów przez najmłodszych. W Polsce dostępna będzie w księgarniach stacjonarnych i internetowych od 17 maja 2023 roku. Jej autorem jest Al-Hatlani Alana. Warto dodać, że nie jest to jedyna dostępna tego typu publikacja na naszym rynku. W księgarniach znajdziemy już dwie książki w języku polskim z przepisami pełnymi magii. Tę wyróżnia jednak fakt, że przygotowana została z myślą o małych kucharzach. Książka liczy 128 stron.

Opłakane skutki jazdy na jednym kole w Bydgoszczy

Nieoficjalna książka kucharska Hogwartu dla młodych czarownic i czarodziejów

Nieoficjalna książka kucharska Hogwartu. 50 magicznie prostych i zaczarowanych receptur dla młodych czarownic i czarodziejów. Młody czarodzieju i młoda czarownico! Chcesz spróbować ulubionych przysmaków Harry’ego Pottera? Warzyć eliksiry? Piec czarodziejskie ciasteczka? Urządzić przyjęcie jak z Hogwartu? Poznaj 50 czarodziejskich przepisów na pyszne dania ze świata magii: musy-świstusy, paszteciki dyniowe, ciasteczka kociołkowe, pizzę mugolską, czekoladowe żaby czy kanapki z Wielkiej Sali.

Czarodziejskie potrawy może przyrządzić każdy! Łatwe instrukcje krok po kroku i kolorowe zdjęcia sprawią, że może nawet nie będziesz potrzebować pomocy różdżki ani mugoli… to znaczy rodziców!

Źródło: Opis wydawcy

Harry Potter Quiz. Jakiego przedmiotu mógłbyś uczyć w Hogwarcie?

Pytanie 1 z 10
W drużynie quidditcha byłbyś: