Tak wygląda bajkowy ślub w klimacie Harry'ego Pottera! Przypomina bożonarodzeniowy bal! [FILM]

i

Autor: Canva.com / https://www.instagram.com/p/CpIOcNLD6aY/ Zdjęcie poglądowe

Harry Potter

Tak wygląda bajkowy ślub w klimacie Harry'ego Pottera! Przypomina bożonarodzeniowy bal! [FILM]

2023-03-31 11:55

Marzy Ci się prawdziwie fantastyczny ślub i wesele? Ta para zdecydowała się postawić na magiczny klimat. Ich sala weselna zmieniła się na kilka godzin w prawdziwy Hogwart. Mają nawet Czarę Ognia! Filmik z wydarzenia znajdziecie w tym artykule. Gwarantujemy, że będziecie wprost oczarowani!

Ślub to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu. Nic dziwnego, że wielu z nas nie chce już tradycyjnego wesela, które spodobałoby się tylko naszym ciotkom. Młodzi ludzie na całym świecie szukają nowych rozwiązań i magicznych motywów przewodnich. Czasem są to jedynie cytaty użyte na zaproszeniach, innym razem goście muszą przebrać się w odpowiednie stroje. Wiele osób chętnie dopasowuje muzykę i dekoracje do swojego gustu. Wesele w stylu Harry'ego Pottera wymaga wielu przygotowań. Czy warto? Tak, bo efekt może być oszałamiający, jak w przypadku tej pary. Jeśli jesteście fanami Chłopca Który Przeżył, to koniecznie musicie zobaczyć poniższy filmik!

Tak wygląda bajkowy ślub w klimacie Pottera! Przypomina bożonarodzeniowy bal!

Na filmie uwieczniono niesamowite dekoracje nawiązujące do tych z filmów o młodym czarodzieju. To jednak nie wszystko! Możemy również zauważyć, że zrezygnowano z tradycyjnego rzucania bukietu i muszki. W tym wypadku tłum mógł złapać... Tiarę przydziału! Dekoracje nawiązują w dużej mierze do Czary Ognia i bożonarodzeniowego balu w Hogwarcie. Zazdrościcie?

Podziemna Trasa Turystyczna w Przemyślu

Harry Potter: ARCYTRUDNY quiz dla fanów książek o młodym czarodzieju!

Pytanie 1 z 10
Co Harry i Hagrid zjedli przed odjazdem pociągu do Hogwartu w pierwszej części sagi?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE