Cieniobójcy. Tom 1. Mateusz Żuchowski. Pierwszy tom historii, która porwie was we Wszechnoc!

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Książki

Cieniobójcy. Mateusz Żuchowski. Pierwszy tom historii, która porwie was we Wszechnoc!

2024-04-25 16:04

Pokój wisi na włosku, a nasi bohaterowie muszą mierzyć się z problemami, które mogą ich przerosnąć... Już w maju w księgarniach zadebiutuje książka Cieniobójcy Tom 1 Mateusza Żuchowskiego! Wydawnictwo Harde zabierze nas do świata, który pochłania bez reszty!

Cieniobójcy - FABUŁA

Minęło tysiąc lat, odkąd świat przykryła Wszechnoc. Ludzie przetrwali dzięki mocy ukrytej w kamieniach. Zbudowali nowe imperia, prowadzili kolejne wojny. Niemal zapomnieli o niebezpieczeństwie czyhającym poza granicami wyznaczonymi przez ochronną moc. Nad spokojem mieszkańców stale czuwają Cieniobójcy, którzy patrolują trakty i likwidują próbujące wedrzeć się do zabezpieczonej strefy Cienie. Rhyan to młody i arogancki Cieniobójca, który nieoczekiwanie zostaje dowódcą oddziału i musi go stworzyć od nowa. Targana lękami z przeszłości Ren odkrywa w sobie potężny dar, który zmusza ją do ucieczki z rodzinnego miasta. Król Tennaer próbuje naprawić błędy ojca i ocalić królestwo przed upadkiem. Moc kamieni słabnie, a ich zapasy się kończą. Ograniczone zasoby powodują napięte relacje między poszczególnymi nacjami. Pokój wisi na włosku. Tymczasem w mroku wiecznej nocy pojawia się nowe zagrożenie, które zwiastuje nieuchronny koniec.

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

LEGO Icons Średniowieczny rynek! Tak wygląda odświeżona wersja słynnego zestawu LEGO Castle

Premiera książki Cieniobójcy. Tom 1 zaplanowana jest na 15 maja 2024. Powieść liczy sobie 320 i dostępna będzie w najlepszych sieciach księgarskich i księgarniach stacjonarnych oraz internetowych, w tym navivelo.pl, jak też w wersji e-book m.in. na empik, virtualo, woblink.pl, legimi.pl, publio.pl, ebookpoint.pl.

Dopasuj bohaterkę do książki, serialu lub filmu fantasy z którego pochodzi!

Pytanie 1 z 10
Inej i Nina -