PS Plus

i

Autor: Wallpaper Cave

PS Plus

PS Plus Marzec 2024 historycznym miesiącem dla posiadaczy konsol PS5! Nadciąga rewolucja

2024-03-18 21:15

Choć możliwa jest zmiana planów Sony, już 13 marca firma powinna zaprezentować nowe gry dodane do PS Plus Extra i Premium, które będą możliwe do pobrania 19 marca. To wystarczający powód, aby wielu abonentów PS Plus'a zaznaczyło tę datę w kalendarzu, jednak to najprawdopodobniej nie koniec niespodzianek.

PS Extra i Premium na Marzec pozytywnie zaskoczy?

Wersje PS Plusa Extra i Premium są nadal całkiem „nowe”, ale niezmiennie są lepsze niż Essential i oferują znacznie więcej gier. Usługa często łączy gry wysokiej jakości z ich dużą różnorodnością i ilością, od dużych gier AAA po mało znane gry indie, zapewniając w ten sposób zabawę dla każdego. Sifu i Hello Neighbor 2 to znakomite gry, w które powinien zagrać każdy, natomiast Destiny 2: The Witch Queen ma swój rodowód nie bez powodu. Tymczasem F1 23 może być ciekawym doświadczeniem dla graczy sympatyzującymi z grami wyścigowymi.

Czytaj też: PS Plus Marzec 2024 z grą dla fanów Red Dead Redemption 2. Już do pobrania

Lista bezpłatnych gier PS Plus na marzec 2024 r.

  • Sifu
  • Hello Neighbor 2
  • Destiny 2: The Witch Queen
  • EA Sports F1 23

Warto zauważyć, że te tytuły mogą w zasadzie dorównać niektórym z poprzednich ofert z marca. Od Bloodborne i Call of Duty: Modern Warfare Remastered po Final Fantasy 7 Remake i Ghost of Tsushima: Legends, marzec oferuje gry wysokiej jakości od 2018 roku. Jednak w przeciwieństwie do wielu poprzednich lat, nie posiadał on wersji Ekstra i Premium.

Z racji tego, że PS Plus Essential na marzec 2024 jest solidny, gry Extra i Premium prawdopodobnie w tym miesiącu będą musiały dorównać podstawowemu pakietowi. Trudno z całą pewnością powiedzieć, jakie gry PS Plus mogłoby w tym celu dodać, ale to tylko zwiększa niespodziankę i intrygę wokół daty 13 marca.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?
Listen on Spreaker.