PS Plus

i

Autor: Sony

PS Plus

PS Plus Kwiecień 2024 rozszerzony o jedną z najlepszych premier 2023 r. Musicie ją sprawdzić

2024-04-13 9:04

Niewątpliwie rok 2023 był jednym z najważniejszych okresów dla całej branży gier. Potwierdzeniem moich słów może być sztos gier, które walczyły o grę roku. Mowa tutaj m.in. o Starfield, Baldur's Gate III, czy Diablo 4. Teraz PS Plus Kwiecień 2024 oferuje jedną z najlepszych premier zeszłego roku, której w obliczu masy tytułów AAA nie udało się wybić. To jej drugie życie.

PS Plus Kwiecień 2024 z czarującą grą

Dave The Diver, cudowna perełka wśród gier indy oficjalnie trafi do biblioteki PlayStation Plus Extra 16 kwietnia i zaufajcie mi, warto dać jej szansę. W grze przejmujesz kontrolę nad borykającą się z problemami restauracją sushi, w której w ciągu dnia musisz nurkować w poszukiwaniu składników i zwiedzać tereny pod wodą, a następnie otwierać restaurację w nocy, aby obsługiwać klientów. Istnieją elementy Cooking Mama, Stardew Valley, Metroid, a nawet gier biznesowych, gdy pracujesz nad rozwojem swojego rybiego imperium.

Czytaj też: PS Plus Kwiecień 2024 przełomem? Sony może na zawsze odmienić branżę gier i abonament

W Dave The Diver jest tak wiele różnych elementów, że można by się spodziewać, że będzie to nieskoncentrowany bałagan, ale w jakiś sposób łączą się one, tworząc satysfakcjonującą i spójną całość.

Gra stopniowo dafkuje nowe funkcje i tajemnice do odkrycia, a w samym tytule nie brakuje znacznie głębszej historii. Podsumowując, zagrajcie w Dave The Diver na PlayStation Plus, gdy ten pojawi się 16 kwietnia.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

Nazywasz się fanem PlayStation? Rozwiąż nasz QUIZ i przekonaj się, czy jesteś godzien tego miana!

Pytanie 1 z 12
Który z tych kontrolerów PlayStation NIE jest fikcyjny?