PS Plus

PS Plus Kwiecień 2024 z hitem Xbox-a? Sony ma szykować dla fanów obiecującą ofertę

2024-03-27 7:53

Informacja o bezpłatnych grach w PlayStation Plus jest już tuż za rogiem. Po ostatniej, kiepskiej marcowej ofercie gracze i abonenci są pewnie, że Sony musi szykować dla nas wysokiej jakości tytuł. Pierwsze przecieki zdają się to potwierdzać.

Obecna oferta bezpłatnych gier w PlayStation Plus obejmuje: EA Sports F1 23, Sifu, Hello Neighbor 2 oraz Destiny 2: Witch Queen i raczej nie był to najlepiej przyjęty miesiąc w usłudze Sony. Bezpłatne gry PlayStation Plus Essential zostaną ogłoszone 27.03.2024 r., ale wcześniej subreddit PlayStation Plus przedstawił kilka bardzo intrygujących przewidywań. I szczerze mówiąc, jeśli choć kilka z nich się spełni, czeka nas wspaniały miesiąc.

Czytaj też: Xbox Game Pass: 28 marca dniem ogromnych zmian! Najważniejszy miesiąc w historii gier

PS Plus Kwiecień 2024 z hitami?

Tak więc rzekome przecieki mówią nam o niektórych świetnych tytułach, które mogą pojawić się w podstawowej ofercie PS Plus Kwiecień 2024. Są to m.in. takie gry jak: High On Life, niedawna gra ekskluzywna Xbox-a, Hades i, cytując jednego z użytkowników, „jakaś gra sportowa”. Zazwyczaj można spodziewać się jednej gry niezależnej i jednej gry sportowej. Czasem zdarza się też większa niespodzianka, czyli tytuł klasy AAA.

Ofertę PlayStation Plus Essential poznamy po południu, 27 marca, więc koniecznie bądźcie na bieżąco.

PlayStation 5 vs. Xbox Series X [PORÓWNANIE DODATKÓW] | ESKA XD - Blogier #9

PlayStation QUIZ: Którym bohaterem z gier ekskluzywnych Sony jesteś?

Pytanie 1 z 10
Jaki jest twój preferowany styl walki w grach?