Pokemon Cookbook - to oficjalna książka kucharska dla fanów Pokemonów!

i

Autor: Canva.com Zdjęcie poglądowe

Książki

Pokemon Cookbook - to oficjalna książka kucharska dla fanów Pokemonów!

2023-08-02 13:45

Jesteście fanami Pokemon? Nie musicie jedynie łapać i trenować swoich pokemonów! Dla miłośników serii powstała specjalna książka kucharska czyli Pokemon Cookbook! Co ciekawe, możecie bez problemu kupić, ją również w Polsce i to w bardzo przystępnej cenie! Więcej informacji znajdziecie w artykule!

Jakiś czas temu prezentowaliśmy książkę kucharską ze świata Wiedźmina, którą już niedługo będzie można kupić w Polsce. Tym razem mamy prawdziwą perełkę dla miłośników Pokemonów! Pokemon Cookbook wydawnictwa Viz Mediat, to książka kucharska dla miłośników gotowania i Pokemonów. Jej autorem jest Kudo Maki. Książka zawiera proste przepisy, które pomogą nam stworzyć dania i przekąski inspirowane światem Pokemon - wszystkie godne prawdziwego trenera. Świetnie sprawdzi się, jeśli planujemy przygotować urodziny lub inne przyjęcie tematyczne. Co ważne - można ją kupić w Polsce i nie jest droga!

WIEDŹMIN: gwiazdy serialu o 3. sezonie i wierności względem książek Sapkowskiego (WYWIAD)

Pokemon Cookbook - czy można ją kupić w Polsce?

Książkę kupimy miedzy innymi w sklepie online Empik. Tam jej cena to zaledwie 56,17 zł. Warto jednak pamiętać, że wydana została jedynie w języku angielskim i nie kupimy jej polskiej wersji. W sprzedaży w języku angielskim można znaleźć również inne książki kucharskie dla fanów Pokemonów, a wśród nich między innymi Pokemon Cookbook: Delicious Recipes Inspired by Pikachu and Friends.

Pokemon. Czy znasz je wszystkie?

Pytanie 1 z 10
Jak nazywa się ten Pokemon?
Zdjęcie