Nintendo Switch

i

Autor: Nintendo

Nintendo

Nintendo z ogromną niespodzianką dla fanów Wii U. Kultowa konsola przeżyje renesans

2024-05-07 7:39

Nintendo to długa i wspaniała historia. Konsole, akcesoria oraz oczywiście gry ukształtowały wielu z nas, graczy, a teraz Nintendo zgłosiło znak towarowy, sugerujący, że firma może planować wprowadzenie popularnej gry z Wii U na Switcha.

Nintendo złożyło niedawno wnioski o znak towarowy Kirby and the Rainbow Curse, sugerując, że popularna gra z konsoli Wii U może zostać dodana do rosnącej listy starszych tytułów przeniesionych na Switcha. Nie wiadomo, czy będzie to retro gra dodana do Nintendo Switch Online, czy też całkowity remaster, ale te informacje mogą być obiecujące dla fanów całej serii i byłych sympatyków konsoli Wii U.

Czytaj też: Nintendo oczaruje retro fanów 19 kwietnia! Powrócimy do wspaniałych czasów N64

Kirby and the Rainbow Curse zmierza na Nintendo Switch?

Wydana po raz pierwszy w 2015 roku gra Kirby and the Rainbow Curse była jedną z najbardziej imponujących graficznie gier wydanych przez Nintendo na Wii U i oznaczała kolejną wizualną zmianę w serii Kirby. Tytuł charakteryzował się modelowaną estetyką claymation z unikalną mechaniką platformową wykorzystującą gamepad Wii U. Wraz z ciągłą popularnością małego różowego bohatera, Nintendo może chcieć przywrócić tę ukochaną grę Kirby.

Dokumenty dotyczące znaku towarowego Nintendo Kirby and the Rainbow Curse zostały złożone 6 marca. Wszystko wskazuje na to, że tytuł może zostać przeniesiony w postaci cyfrowej lub fizycznej, jednak dokument wciąż oczekuje na zatwierdzenie.

Kirby jest jedną z najbardziej kultowych postaci Nintendo, więc nie powinno być zaskoczeniem, że firma w dalszym ciągu chce korzystać z tej serii. Czas pokaże, czy Kirby and the Rainbow Curse doczeka się przeniesienia lub odrodzenia dla współczesnej publiczności.

Nintendo Switch 2, Steam Deck 2 i wszystkie konsole przenośne, które zadebiutują w 2024 r.

Nintendo QUIZ — Czy rozpoznasz wszystkich bohaterów z gier?

Pytanie 1 z 10
Co to za postać?
Toad