League of Legend - Lee Sin

i

Autor: RIOT https://www.leagueoflegends.com/pl-pl/champions/lee-sin/

League of Legends

League of Legends niegrywalne dla milionów! Riot Games kończy wsparcie. Sprawdź, czy zagrasz

2024-04-15 7:40

Jeśli używasz starszego systemu operacyjnego Windows, prawdopodobnie zauważyłeś, że League of Legends pozostawiło Cię w tyle. Wraz z wypuszczeniem łatki 14.4 22 lutego. Riot Games wyłączyło obsługę dla graczy, którzy korzystali z systemu Windows 7, Windows 8 lub Windows 8.1.

Windows 7 został po raz pierwszy wprowadzony na rynek w 2009 roku, a Windows 8 w 2012 roku. Od tego czasu marka systemów operacyjnych znacznie ewoluowała, a Windows 10 i 11 zostały wydane odpowiednio w 2015 i 2021 roku. Od aktualizacji 14.4 minimalnie wymaganym systemem operacyjnym, którego będziesz potrzebować do uruchomienia League of Legends na swoim komputerze, jest Windows 10, zgodnie z niedawno zaktualizowanymi oficjalnymi wymaganiami systemowymi Riot.

Czytaj też: LEC Spring 2024 — Kiedy start, drużyny, harmonogram, format i pula nagród

Dlaczego League of Legends nie działa na systemach Windows 7, Windows 8 i Windows 8.1?

Głównym powodem, dla którego Riot zdecydował się ograniczyć wsparcie dla przestarzałych systemów operacyjnych, jest to, że liczba graczy, którzy z nich korzystali, po prostu nie była warta utrzymania technologii. Stosunkowo niewielki sektor graczy nadal korzystających z tych systemów operacyjnych nie może uzasadniać kontynuacji wsparcia.

Czytaj też: LEC oferuje „fatalne warunki pracy” Fala zwolnień i zakulisowe problemy ligi

Chociaż chcemy mieć pewność, że League of Legends będzie dostępna dla jak największej liczby graczy, w pewnym momencie dalsze wspieranie starszych systemów operacyjnych, z których nadal korzysta niewielu graczy, znacznie ogranicza naszą zdolność do obsługi ogromnej większości graczy” - powiedział szef studia, Andrei „Medler” Van Roon, w aktualizacji z grudnia ubiegłego roku.

Inne powody tej zmiany podane przez Riot obejmowały potrzebę „dostosowania się do produktów obsługiwanych przez Microsoft”, a także wymóg „utrzymania stabilności i wydajności naszych gier”.

Rozmowy Plusa: Innowacyjny produkt firmy Corab - gruntowa pompa ciepła wchodzi na rynek!
Materiał sponsorowany

ARCYTRUDNY quiz z League of Legends. Tylko dla weteranów znających tajemnice Runeterry!

Pytanie 1 z 14
Jaką rzeką rządził Baron Naszor?