Wydarzenie

IEM Katowice. Zobaczcie, zdjęcia gości i cosplayerów z Katowickiego Spodka!

2024-02-10 16:27

IEM Katowice to największe wydarzenie e-sportowe w Europie Środkowo-Wschodniej. Katowicki Spodek słynie nie tylko z rozgrywek CS2 oraz Starcrafta. Wydarzenie to daje możliwość spotkania się z twórcami gier, influencerami i cosplayerami. Zobaczcie najnowsze zdjęcia z targów IEM Katowice!

Katowicki Spodek ponownie gości fanów gier komputerowych i e-sportu! Oprócz oglądania słynnych rozgrywek CS2 oraz Starcrafta, na tym wydarzeniu można również spotkać się z twórcami gier, influencerami i cosplayerami. Zobaczcie co dzieje się na IEM Katowice!

Intel Extreme Masters 2024 - zdjęcia cosplayerów i gości

IEM Katowice 2024 trwa w najlepsze. Właśnie trwa faza pucharowa której finał odbędzie się 11 lutego. Zawodnicy CS2 oraz StarCraft II zawalczą w Katowicach o łączną pulę nagród wynoszącą 1 500 000 dolarów! IEM to niewątpliwie święto graczy oraz widzów e-sportu, na którym nie zabrakło ciekawych gości i cosplayerów. Na targach IEM Expo, znaleźć można ekspozycję firm komputerowych i twórców gier. Dla odwiedzających przygotowano mnóstwo atrakcji. Od miejsc do gier, po interaktywne zabawy, kończąc na konkursach, spotkaniach z graczami, czy influencerami. Zobaczcie zdjęcia z targów IEM Katowice!

GTA Vice City QUIZ — Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed premierą Grand Theft Auto VI

Pytanie 1 z 10
Dlaczego na początku gry nie można udać się na inne wyspy?