GTA VI

i

Autor: insidergaming https://insider-gaming.com/when-will-grand-theft-auto-6-come-out/

GTA VI

GTA VI — Znamy powód opóźnienia daty premiery. Wszystko przez kluczowy element

2023-12-04 7:22

Po gradzie informacji, jakie napłynęły do fanów przez cały 2023 rok, wiemy jedynie, że Grand Theft Auto VI faktycznie powstaje. Co ciekawe polaryzujący temat daty premiery doczekał się właśnie wytłumaczenia i rzekome opóźnienia w siedzibie Rockstar Games mają być spowodowane pracą nad DLC. To właśnie tego zabrakło fanom przy okazji GTA V.

Jeszcze ostatnio informowaliśmy was o rzekomym przesunięciu daty premiery GTA VI oraz obsuwie, jaką zalicza Rockstar Games. Informatorem w tej sprawie był Tez2, znany oraz ceniony insider, który nieraz dostarczał fanom rzetelnych wiadomości ze świata gier amerykańskiego dewelopera. Według niego studio nie chce poczynić tych samych błędów, jakie miały miejsce przy okazji premiery Grand Theft Auto V, a mowa tutaj o braku dodatkowej zawartości w kampanii dla pojedynczego gracza, czyli DLC.

Czytaj też: Znamy oficjalne logo GTA VI? Fani są pewni zapowiedzi gry jeszcze w 2023 r.

Opóźniona data premiery GTA VI spowodowana pracą nad DLC

Według insidera, Rockstar Games jeszcze przed premierą przygotowuje spore DLC, które ma wydłużyć historię, podobnie jak to miało miejsce w przypadku GTA IV i dodatków takich jak Lost and the Damned czy The Ballad of Gay Tony.

Czytaj też: GTA VI z masą nowych informacji! Data premiery, aktywności poboczne, zwierzęta i bronie

"Rockstar Games planowało epizodyczną zawartość, single-player DLC, dla GTA V długo przed premierą. Plany uległy zmianie w połowie lub pod koniec 2014 roku. Być może słyszeliście o trzech planowanych epizodach, ale miało być ich więcej. Chodzi o to, że studio miało ten sam plan, co w przypadku GTA IV. Rozkwit GTA Online był nieoczekiwany. Teraz, w przypadku GTA VI, jest inaczej. To nie będzie nieoczekiwane. Z tego, co słyszeliśmy i co powiedział Jason Schreier, Rockstar już wcześniej realizował ten sam plan. Epizodyczna zawartość z nowymi aktualizacjami map i rozszerzeniami. Co pomogłoby zmniejszyć crunch. Myślę więc, że zobaczymy aktualizacje do singleplayer'a tak często, jak aktualizacje online. A pierwsze duże DLC zobaczymy w ciągu roku lub dwóch od premiery gry" – informuje Tez2.

Czytaj też: GTA VI z ujawnioną datą premiery zwiastuna! Wydarzenie w GTA Online odkryje wszystkie karty?

Mieszkańcy Humnisk w niezwykły sposób upamiętnili tragicznie zmarłego Pawełka

QUIZ dla fanów GTA! Jak dobrze pamiętasz tę kultową serię gier Rockstar Games?

Pytanie 1 z 11
W którym roku została wydana gra GTA V?