Outlaws

i

Autor: Rockstar / Ubisoft

Gry

GTA 6 i Star Wars w jednej grze. Nadchodzi świetny tytuł dla fanów Gwiezdnych Wojen! Żyjący świat

2024-03-05 7:42

Gry ze świata Gwiezdnych Wojen zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Nie inaczej jest w przypadku nowej gry Ubisoftu zatytułowanej Star Wars Outlaws. W niej poznamy przygody oraz świat łowców nagród, a przybliżyć nam możliwości banitów ma nam zaprezentowany przez francuskie studio gameplay.

Ubisoft na podbój galaktyki

Konferencję Ubisoft Forward niespodziewanie zamknęło Star Wars Outlaws, czyli nowa gra na licencji Gwiezdnych Wojen. Gracze nie tylko oczekują nowej gry z uniwersum, ale i liczą, że Ubisoft nie zawiedzie najbardziej zagorzałych fanów. Na wydarzeniu Julian Gerighty, dyrektor kreatywny studia odpowiedzialnego za Banitów opowiedział nam nieco więcej o samych założeniach gry. Co ważniejsze gracze doczekali się pierwszego, całkiem sporego gameplay'u przepełnionego akcją. Po pokazie pojawiły się w internecie porównania, iż Star Wars Outlaws przypomina nieco Grand Theft Auto.

Akcja Star Wars Outlaws będzie odbywać się w czasie intensywnych walk pomiędzy Rebelią a Imperium. Ubisoft postara się przedstawić historię z nieco innego położenia, ponieważ ze strony półświatka walczącego o przetrwanie, nie opowiadającego się za żadną ze stron. O spójność fabuły mają zadbać ludzie z Lucas Film, którzy pomagali we wczesnym etapie produkcji. Premiera Star Wars: Outlaws planowana jest na 2024 rok na PC i konsolach PlayStation oraz Xbox.

Banici skradną serca fanów Star Wars?

Fragment rozgrywki wprowadza nas w segment misji zatytułowanej The Broker. Celem naszej protagonistki Kay oraz jej włochatego towarzysza Nixa jest wydostanie się z bazy łowców nagród, wraz z ukradzionym tajemniczym przedmiotem. Po chwili okazuje się, że nie wszystko idzie zgodnie z planem, a główna bohaterka zmuszona jest do walki oraz błyskawicznej ucieczki. To właśnie wtedy jesteśmy świadkami wymiany ognia na blastery i następnie ucieczki kultowymi dla uniwersum Space 74-Z.

Ważną informacją jest swoboda w działaniu, o której komunikuje studio. To tylko od nas będzie zależeć, jak podejdziemy do misji oraz czy narazimy się innym watażkom. Odpowiadać za to ma system reputacji, który może rosnąć lub maleć w zależności od poczynionych przez nas kroków. W tym przypadku przekradnięcie się nie wpłynęłoby na naszą reputację, ponieważ niczego nieświadomi wrogowie nie byliby w stanie zidentyfikować, kto ukradł ich własność.

Po udanej ucieczce lądujemy w kantynie, gdzie wraz z naszym towarzyszem robotem kończymy zadanie. Okazuje się, że zlecenie kosztuje nas w rezultacie byciem najbardziej poszukiwanym łowcą nagród w galaktyce. Towarzyszy temu ogromny napis WANTED, a Kay zmuszona jest do błyskawicznej ucieczki statkiem.

Wtedy dochodzimy do kolejnego elementu rozgrywki, czyli latania statkiem oraz rywalizacji w przestworzach. Wygląda na to, że Ubisoft najprawdopodobniej pozwoli nam swobodnie szybować po galaktyce i w niej rywalizować. Podczas pokazu byliśmy świadkami odpierania ataku imperialnych żołnierzy wyposażonych w TIE Starfightery. Gameplay kończy się szczęśliwą wygraną oraz ucieczką naszych protagonistów.

Star Wars Outlaws

i

Autor: Ubisoft https://www.ubisoft.com/en-us/game/star-wars/outlaws Link: https://www.ubisoft.com/en-us/game/star-wars/outlaws
Świętokrzyskie. Budowa dworca PKP w Kielcach. Zobacz jak wygląda

QUIZ. Wielki test na zdolność do miłości. Sprawdź, czy potrafisz kochać

Pytanie 1 z 10
Które słowo najlepiej opisuje Twoje relacje z rodziną?