Cyberpunk 2077

i

Autor: CD Project RED

Cyberpunk 2077

Dawid Posiadło w Cyberpunk 2077 Widmo Wolności jako Dante Caruso! Czy znajdziemy polskiego muzyka w grze CD Project RED?

2023-09-26 13:03

Dokładnie 26 września fani przygód V i Johnny'ego Silverhand'a powrócą do Night City, aby zapoznać się z jedynym fabularnym dodatkiem Widmo Wolności do gry Cyberpunk 2077. Ciekawym smaczkiem od CD Project RED jest poinformowanie graczy o postaci Dantego Caruso, czyli nikogo innego jak Dawida Podsiadło, twórcy utworu przewodniego do dodatku.

Dodatek Widmo Wolności, który zadebiutował 26.09.2023 r. będzie zwieńczeniem prac polskiego studia CD Project RED nad Cyberpunk'iem 2077. Chociaż początki nie były dla niego łatwe, tak po aktualizacji 2.0 możemy tutaj mówić o fenomenalnym tytule zarówno pod względem fabularnym, jak i gameplay'owym. Jedyne rozszerzenie zaprosi graczy ponownie do dystopijnego miasta Night City, tym razem do dzielnicy Dogtown, w której przeżyjemy kryminalną opowieść rodem z filmów o agencie 007. Przy okazji V pozna nowe charaktery w tym Solomona Reeda (Idris Elba) oraz zdobędzie nowe informacje w sprawie postępującej choroby, za sprawą cheap'a z Rockmen'em w swojej głowie. Co ciekawe, do gry bardzo możliwe, że prócz piosenki Dawida Podsiadło trafi również i on sam we własnej osobie.

Dante Caruso, czyli Dawid Podsiadło w Cyberpunk 2077!

CD Project RED za sprawą swoich Social Mediów poinformowało fanów, że czas zapoznać się z jeszcze jedną postacią, Dante Caruso. W człowieka o wielu twarzach i zimnego profesjonalistę wcieli się nie kto inny jak sam Dawid Podsiadło.

Polski muzyk będzie również twórcą przewodniego utworu dla dodatku Widmo Wolności, który swoją premierę będzie miał 29 września 2023 roku! O tym więcej pisaliśmy w artykule opisujących pracę Dawida Podsiadło wraz z CD Project RED.

Aktualnie nie wiadomo, czy Dawid Podsiadło, a raczej Dante Caruso pojawi się w dodatku Cyberpunk 2077 Widmo Wolności, jednak znając CD Project RED można zakładać, że studio ukryło dla nas smaczek, który sami będziemy musieli odkryć. Jeśli uda nam się znaleźć polskiego muzyka to zaktualizujemy ten artykuł.

Justyna Gradek wypoczywa na Bali i wywołała burzę w sieci. Co się dzieje z jej ręką?

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed dodatkiem Widmo Wolności

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?