Cyberpunk 2077. Zobacz zwiastun premierowy Widma wolności! [WIDEO]

i

Autor: Materiały prasowe Zdjęcie poglądowe

Cyberpunk 2077

Cyberpunk 2077. Zobacz zwiastun premierowy Widma wolności! [WIDEO]

2023-09-25 15:44

Studio CD PROJEKT RED opublikowało zwiastun premierowy Widma wolności, nadchodzącego dodatku do Cyberpunka 2077. Pełen emocji zwiastun skupia się na głównych bohaterach dodatku — w tym postaci tajnego agenta Solomona Reeda, w którego rolę wciela się Idris Elba. Dzięki zaprezentowanemu materiałowi gracze mogą poznać bliżej zarys fabuły Widma wolności, w której istotną rolę odgrywają motywy lojalności, wolności, zaufania i odpowiedzialności za swoje decyzje.

Dodatek Widmo wolności zdążył już zebrać najwyższe noty od dziennikarzy i dziennikarek z całego świata. W zwiastunie można usłyszeć piosenkę przewodnią dodatku pod tytułem “Phantom Liberty” w wykonaniu Dawida Podsiadły, jednego z najpopularniejszych polskich artystów.

Widmo wolności to dodatek do Cyberpunka 2077 w klimacie szpiegowskiego thrillera, którego premiera odbędzie się 26 września 2023 roku na konsolach Xbox Series X|S, PlayStation 5 oraz na PC. Gracze ponownie wcielą się w rolę V, cyberpunka do wynajęcia, i wkroczą do świata politycznych intryg, w którym za przewodnika posłuży im tajny agent Solomon Reed.

Premiera Widma wolności, fabularnego rozszerzenia do Cyberpunka 2077 w klimacie szpiegowskiego thrillera, odbędzie się 26 września 2023 r. na Xbox Series X|S, PlayStation 5, PC i GeForce Now. Więcej informacji na temat Cyberpunka 2077 i dodatku Widmo wolności znajduje się na oficjalnej stronie gry, Facebooku i X.

Przeczytaj też: Cyberpunk 2077 Widmo Wolności 2.0 — Najlepszy build dla Solo, Ninja, Netrunner i Edgerunner

Emilia Dankwa ma wyjątkową urodę. „Czasem słyszę na castingu, że nie pasuję do słowiańskiej rodziny”

QUIZ dla fanów Cyberpunk 2077. Sprawdź, ile pamiętasz z gry przed dodatkiem Widmo Wolności

Pytanie 1 z 14
Kiedy odbyła się premiera gry Cyberpunk 2077?