Walentynki w Lumina Park Lublin

i

Autor: zdj. Lumina Park Lublin

Walentynki w milionach świateł. Lumina Park Lublin zaprasza na randkę

2023-02-13 12:38

Strzały amora, serca, miłosne dźwięki i światła. Wszystko w aurze iluminacji. Zbliża się koniec sezonu w Lumina Park Ogrodu Botanicznego UMCS. W lutym​ organizatorzy zapraszają m.in. na Walentynki i nowe dekoracje.

Ostatni dzień otwarcia Parku przypada w Walentynki - 14 lutego. Na odwiedzających czekają więc romantyczne dekoracje.

Serduszka, strzały Amora, a przede wszystkim mieniące się w kolorze miłości iluminacje. To wszystko buduje niezwykle romantyczny klimat – zachęca Aneta Adamska, rzeczniczka UMCS.

Tego dnia, park proponuje magiczny spacer w milionie świateł i możliwość skorzystania ze specjalnej promocji dla par: „drugi bilet za pół ceny” – dodaje Adamska.

W tym roku firma Lumina otworzyła siedem świetlnych miejsc w Europie. – W Ogrodzie Botanicznym UMCS w Lublinie od 10 listopada możemy podziwiać całkowicie nową oraz dłuższą, kilometrową, trasę zwiedzania –  przypomina rzeczniczka UMCS.

Znajdziemy instalacje polskich artystów. Opowieść przekazywana jest światłem, dźwiękiem i narracją. Tematem tegorocznej ścieżki zwiedzania jest „Tajemniczy Ogród”. 

Lumina Park w Lublinie to także pomaganie. W tym sezonie organizator ponownie przeznacza złotówkę z każdego sprzedanego napoju na potrzeby Lubelskiego Hospicjum dla Dzieci im. Małego Księcia.

W lutym miejsce zmienia swoje godziny otwarcia. Park czynny jest od 17:00 do 21:00. Ostatnie wejście zaś zaplanowano na godz. 20:00.

Szczegóły na Lumina Park Lublin.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE