Szukamy wiosny w lubelskim skansenie! Zobaczcie zdjęcia ze słonecznego spaceru

2023-03-14 13:58

Już tylko niespełna tydzień dzieli nas od astronomicznej wiosny! Co prawda, jak przystało na marzec, pogoda za oknem lubi płatać nam figle, jednak wtorek przywitał nas pięknym słońcem. To z kolei skłoniło nas do tego, by wybrać się na (prawie) wiosenny spacer po Muzeum Wsi Lubelskiej i poszukać tam oznak nowej pory roku. Zobaczcie zdjęcia!

Lubelski skansen jest miejscem, w którym można niemal dosłownie przenieść się w czasie! Będąc tu możecie poczuć klimat dawnej wsi, w której królowały drewniane chaty pod strzechą, a wokół nich widać było zwierzęta gospodarskie. W Muzeum Wsi Lubelskiej spotkacie między innymi kury, kaczki, gęsi, konie, kozy i krowy, a także zobaczycie, jak przyroda budzi się do życia po zimie.

Podczas marcowego spaceru próbowaliśmy odnaleźć na terenie skansenu pierwsze oznaki zbliżającej się wiosny. Sprawdźcie w powyższej galerii, czy się to nam udało!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE