Juwenalia 2024 w Lublinie - dzień pierwszy

i

Autor: PW

WYDARZENIA

Kulturalia 2024 w Lublinie. Kto wystąpi na tegorocznej imprezie? Sprawdź godziny koncertów!

2024-05-18 15:52

Przed nami kolejny majowy weekend, podczas którego stery w mieście przejmują studenci. Tym razem mowa o Kulturaliach, czyli imprezie organizowanej przez Katolicki Uniwersytet Lubelski. Sprawdźcie, o której rozpoczynają się koncerty!

Spis treści

 1. Kulturalia 2024 w Lublinie. Co będzie się działo?
 2. Kulturalia 2024 w Lublinie. Kto wystąpi? Oto godzinowy rozkład koncertów
 3. Kulturalia 2024 w Lublinie. Gdzie kupić bilety? Cennik

Kulturalia 2024 w Lublinie. Co będzie się działo?

Jubileuszowe, bo dokładnie 50. Kulturalia potrwają 17-19 maja. Przez pierwsze dwa wieczory studenci i studentki będą bawić się na koncertach, które zostaną zorganizowane na kampusie „Poczekajka” przy ul. Konstantynów. Wstęp na nie będzie płatny. Z kolei trzeci dzień imprezy będzie dedykowany w głównej mierze świętowaniu 50-lecia Uczelnianego Samorządu Studentów KUL, ale i tam nie zabraknie muzyki!

Trzeci dzień, podkreślamy, jest bezpłatny. Możemy w nim wszyscy uczestniczyć, zarówno studenci, absolwenci, pracownicy KUL-u, innych uczelni, ale również zapraszamy serdecznie mieszkańców miasta Lublin. Będzie wielkie grillowanie, będzie strefa dla dzieci, dla całych rodzin, będą dmuchańce i będzie też część artystyczna zapowiada Paweł Zdybel, przewodniczący Uczelnianego Samorządu Studentów KUL.

Obrączkowanie młodych sokołów w Lublinie 2024

Kulturalia 2024 w Lublinie. Kto wystąpi? Oto godzinowy rozkład koncertów

Na tegorocznych Kulturaliach w Lublinie wystąpi łącznie 5 artystów. Przez pierwsze dwa dni bramki będą otwarte od godz. 17. Poniżej publikujemy listę artystów, którzy zagrają na Kulturaliach 2024 wraz z godzinowym harmonogramem koncertów:

17 maja

 • godz. 18:30 – Anna Wyszkoni,
 • godz. 20:15 – Zakopower

18 maja

 • godz. 18 – Myslovitz,
 • godz. 20 – Krzysztof Cugowski z Zespołem Mistrzów

19 maja

 • godz. 18 – BIOS

Kulturalia 2024 w Lublinie. Gdzie kupić bilety? Cennik

Jak już wspomnieliśmy, wstęp na koncerty podczas pierwszych dwóch dni (piątek i sobota) Kulturaliów 2024 jest płatny. Z kolei na wszystkie niedzielne wydarzenia, w tym koncert BIOS, będzie można wejść całkowicie za darmo. Cennik biletów przedstawia się następująco:

 • bilet studencki/uczniowski na piątek lub sobotę – 30 zł,
 • bilet normalny na piątek lub sobotę – 40 zł,
 • karnet dwudniowy studencki/uczniowski – 50 zł,
 • karnet dwudniowy normalny – 70 zł.

Bilety możecie nabyć za pośrednictwem strony biletomat.pl. Dochód z części biletów zostanie przekazany na Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

Zobacz na zdjęciach, jak lubelscy studenci bawili się na tegorocznych Lublinaliach i Juwenaliach: