Staranował ogrodzenie i wjechał w dom, bo wypadł z drogi

2020-05-31 14:39
Staranował ogrodzenie i wjechał w dom, bo wypadł z drogi
Autor: materiały prasowe KWP w Lublinie

34-latek jechał za szybko, wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie posesji i stojący w pobliżu dom. Za swój wyczyn zdobył punkty karne i mandat. Z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Łukowscy policjanci zostali powiadomieni, że w Sięciaszce osobowe auto uderzyło w dom, a z komory silnika wydobywa się dym i może dojść do pożaru.

- Mundurowi którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący samochodem 34-latek z gminy Łuków, zjechał z jezdni, a następnie uderzył w ogrodzenie posesji i stojący w pobliżu dom. Mężczyzna z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala - mówi asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie. - Na szczęście okazało się, że kierujący osobówki doznał niegroźnych obrażeń ciała, po opatrzeniu drobnych ran został zwolniony do domu.

34-latek był trzeźwy. Policjanci z łukowskiej drogówki ustalili, że bezpośrednią przyczyną zdarzenia była nadmierna prędkość. Mężczyzna został ukarany mandatem i punktami karnymi.

Policjanci apelują, aby jeździć z bezpieczną prędkością, która pozwoli kierującemu na całkowite panowanie nad pojazdem. Powinna ona być dostosowana do natężenia ruchu, obowiązujących limitów prędkości, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni i własnych umiejętności.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE