Oddaj krew i otrzymaj choinkę. W środę odbędzie się akcja Od serca na święta

i

Autor: OM

Oddaj krew i otrzymaj choinkę. W środę odbędzie się akcja "Od serca na święta"

2020-12-14 16:24

W Lublinie oddając krew będzie można otrzymać choinkę. W taki sposób Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych wraz z Centrum Spotkania Kultur chcą zachęcić Lublinian do podzielenia się tym naturalnym składnikiem. W środę odbędzie się akcja "Od serca na święta".

- Można się w nią włączyć poprzez oddanie krwi - mówi Anna Sternik z Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Lublinie. - Krew to bezcenny dar ratujący zdrowie i życie. My jako jednostka Lasów Państwowych postanowiliśmy się włączyć w tę akcję poprzez przekazanie honorowym krwiodawcom 30 choinek, które na tę akcję przyjadą prosto z lubelskich lasów. Jeśli oddających krew będzie więcej, to otrzymają oni upominki przygotowane przez organizatorów wydarzenia.

Uruchomienie szpitala tymczasowego w Lublinie na ostatniej prostej

Akcja "Od serca na święta" odbędzie się w najbliższą środę na Placu Teatralnym przed CSK. Tam zostanie ustawiony mobilny punkt poboru krwi. Start o godzinie 10:00, a rejestracja osób zainteresowanych potrwa do godziny 14:00.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE