Najlepsze sposoby na letnie upały. To działa! [GALERIA]

2022-07-21 9:33
Sposoby na upały, jak się ochłodzić latem?
Autor: fot. Andrea Piacquadio / pexels

Niemalże tropikalne upały w naszym kraju bywają prawdziwym utrapieniem. Kiedy temperatura przekracza 30 stopni często trudno znaleźć w sobie wystarczającą ilość energii, by cieszyć się latem. Na szczęście jest kilka sprawdzonych sposobów, które pozwolą wam czuć się nieco lepiej podczas upałów. Zapraszamy do galerii!

Sprawdzone sposoby na ochłodzenie się podczas upałów

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że wysoka temperatura jest przyjemna, ale w nadmiarze bywa bardzo męcząca. Jak skutecznie ochłodzić się w upalny dzień bez klimatyzacji i dostępu do basenu? Rozwiązań na ochłodzenie się w upalne lato jest wiele. Najprostszym wydaje się popływanie w basenie lub morzu. Problem pojawia się, kiedy ani jednego ani drugiego nie mamy pod ręką.

Jeśli do urlopu zostało wam jeszcze trochę czasu i chcecie ochłodzić się w trakcie upałów to nasza galeria kryje w sobie podpowiedzi na to, jakie są skuteczne sposoby na walkę z upałem zarówno w domu, jak i w plenerze. Warto pamiętać, że podstawą dobrego samopoczucia w upalne letnie dni jest picie dużej ilości wody min. 2,5 l dziennie. Warto też pamiętać, że słodzone napoje i alkohol nie spełniają tego zadania, bo np. piwo działa moczopędnie i niezależnie od tego, ile go wypijemy to się nie nawodnimy. Co jeszcze możecie zrobić, żeby poczuć się lepiej w trakcie upałów? Zapraszamy do naszej galerii poniżej, gdzie znajdziecie więcej cennych i orzeźwiających porad na gorące letnie dni.

W upalne dni koniecznie chrońcie skórę.

Jak to zrobić? Dowiecie się słuchając podcastu.

Listen to "Zdrowa skóra na lato - jak korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?" on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE