Policyjna akcja Boże Ciało 2022.

i

Autor: EP

Lubelskie: Podczas remontu biblioteki znaleziono ludzkie szczątki

2022-07-12 12:24

Na dnie studzienki wśród puszek i plastikowych butelek leżały ludzkie kości. Na miejscu pojawiła się policja i znalezisko zostało zabezpieczone. Sprawę bada prokuratura

O sprawie, jako pierwszy, poinformował portal „Kronika Tygodnia”. Na szczątki natrafiono 8 lipca przy ul. Hetmańskiej w Tyszowcach (pow. tomaszowski).

– W jednej z dwóch otwartych studzienek kanalizacyjnych natrafiono na kości – powiedziała „Kronice” sierż. szt. Małgorzata Pawłowska, rzecznik prasowy tomaszowskiej policji.

Pożar na ul. Północnej w Lublinie [GALERIA] 

– Wśród bardzo wielu znajdujących się tam śmieci były również kości ewidentnie zwierzęce, m.in. czaszka psa, ale też kości długie, czyli człowieka – powiedziała „Dziennikowi Wschodniemu” prokurator Anna Dawidowska, która pojechała na miejsce, gdy w piątkowe popołudnie dokonano niecodziennego odkrycia.

Na razie śledczy nie są w stanie stwierdzić, jak długo kości leżały pod ziemią. Powstały domniemania, że szczątki mogą należeć do zaginionego wiele lat temu mężczyzny z powiatu tomaszowskiego. Na razie jednak policja, ani prokuratura nie potwierdzają tego typu przypuszczeń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE