Strachy na Lachy będą gwiazdą wieczoru

i

Autor: Strachy na Lachy Strachy na Lachy będą gwiazdą wieczoru

Lubartów: koncert Strachów na Lachy i inne atrakcje. Przed nami Dni Lubartowa

2022-05-17 17:02

Pod koniec maja, warto wybrać się do Lubartowa. W weekend, 28. i 29. maja, odbędą się Dni Lubartowa połączone z Lubartowskim Dniem Dziecka. Zaplanowano koncerty – w tym zespołu Strachy na Lachy – ale także prezentacje taneczne, zlot foodtrucków oraz strefę zabaw dla dzieci.

Po dwóch latach przerwy postanowiliśmy ponownie zorganizować największą imprezę muzyczną w regionie. 28. maja zapraszam do Lubartowa wszystkich sympatyków dobrej muzyki i dobrej zabawy - mówi Krzysztof Paśnik, burmistrz Lubartowa.

Kto wystąpi na scenie? Gwiazdą wieczoru będzie zespół Strachy na Lachy. Na lubartowskiej scenie wystąpi poza tym finalistka licznych programów talent-show Olga Barej, zespół Bajera, ukraińska piosenkarka Dolya oraz miejscowi wykonawcy.

Imprezie towarzyszyć będzie zlot foodtrucków oraz strefa zabaw dla dzieci z dmuchańcami i trampolinami. W trakcie imprezy PCK przeprowadzi zbiórkę pieniężną dla mieszkańców ukraińskiego miasta partnerskiego Sławuta. Ponadto przed starostwem powiatowym odbędzie się zbiórka krwi organizowana przez Klub Hdk Pck przy Zarządzie okręgowym PZŁ w Lublinie.

Będzie też coś dla młodszych mieszkańców Lubartowa i okolic.

W niedzielę, 29. maja, zapraszamy wszystkich na wielki Lubartowski Dzień Dziecka. W programie m.in.: festiwal kolorów, zmagania sportowe z MOSiR, Charytatywny Turniej Szachowy z LUKS Lubartów, festiwal foodtrucków oraz strefa zabaw dla dzieci. Tego dnia odbędą się także zawody wędkarskie o Puchar Burmistrza Lubartowa – dodaje Paśnik.

Dni Lubartowa odbędą się 28. i 29. maja. Szczegóły na stronie Lubartów.pl

Co to za piosenka? Rozpoznaj piosenki po emotkach!

Pytanie 1 z 10
Jaki tytuł ma ta piosenka?
Jaka to piosenka?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE