Afryka na wyciągnięcie ręki. Na wczasy polecimy tam z Lublina

2022-12-29 15:52
Monastyr
Autor: Pixabay zdjęcie ilustracyjne

Wg stanu na czwartkowe popołudnie Lublin w Polsce i Monastyr w Tunezji dzieli 3172 km i 15 stopni Celsjusza. Od czerwca będzie można odnieść wrażenie, że ta różnica jest dużo mniejsza, ponieważ do tego afrykańskiego kraju będzie się można dostać w kilka godzin z lubelskiego lotniska.

To jedyny kurs w kierunku globalnego południa oferowany przez Port Lotniczy Lublin. Zmienić kontynent będzie można od czerwca do 5 października 2023 r. Wycieczki można rezerwować na stronie Exim Tours i u agentów.

Tunezja, położona nad Morzem Śródziemnym, turystom całego świata kojarzy się ze złotym piaskiem, lazurową wodą i luksusowymi kurortami. Ale ten północnoafrykański kraj to także bogata historia, kultura i liczne zabytki, będące pozostałością po cywilizacjach Rzymian, Bizantyjczyków, Arabów, Hiszpanów, Turków czy Włochów. Te liczne atrakcje z pewnością przypadną do gustu mieszkańcom naszego regionu - nie ma wątpliwości Andrzej Hawryluk, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Plany wakacyjne związane z lotami z tego lotniska można snuć w pięciu kierunkach:

  • Rodos w Grecji,
  • Split w Chorwacji,
  • Burgas w Bułgarii,
  • Antalya w Turcji,
  • Bergamo we Włoszech.

W ciągu ostatniej dekady podobne plany snuło 2,8 mln pasażerów i pasażerek.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE