Kierowca quada zginął w Jaworze pod Bełchatowem

i

Autor: mat. policji Kierowca quada zginął w Jaworze pod Bełchatowem

Wypadek

Tragiczny wypadek w Jaworze pod Bełchatowem. Kierowca quada rozbił się na drzewie

2023-03-27 12:24

48-letni kierowca quada zginął w wypadku, do którego doszło w niedzielę (26 marca) w Jaworze w powiecie bełchatowskim. Jadący quadem mężczyzna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. 48-latka znalazł wracający do domu mieszkaniec wsi. Na pomoc było już jednak za późno.

Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (26 marca) ok. godz. 15 w miejscowości Jawor w powiecie bełchatowskim (woj. łódzkie). Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący quadem 48-letni mieszkaniec gminy Zelów na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. 48-latka znalazł wracający do domu mieszkaniec Jawora i natychmiast wezwał na miejsce wypadku służby ratunkowe.

Niestety, na ratunek było już za późno. Mimo prowadzonej akcji reanimacyjnej kierowcy quada nie udało się uratować.

- Policjanci pod nadzorem prokuratora wykonali oględziny miejsca zdarzenia oraz pojazdu, zabezpieczyli ślady kryminalistyczne. Z ustaleń wynika, że mężczyzna nie miał założonego kasku ochronnego - poinformowała nadkom. Iwona Kaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

Kierowca quada zginął w Jaworze pod Bełchatowem

i

Autor: mat. policji Do tragicznego wypadku doszło w niedzielę (26 marca) po południu

Dokładne okoliczności wypadku wyjaśniają śledczy z Komisariatu Policji w Zelowie pod nadzorem prokuratury.

Zderzenie mercedesa i bwm na ulicy Grochowskiej w Warszawie
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE