Mikołajki w łódzkim zoo. Specjalne prezenty dla zwierzaków! [WIDEO]

2021-12-03 17:32
Mikołajki w ZOO
Autor: Łódzki Ogród Zoologiczny

Choć Mikołajki dopiero w poniedziałek to zwierzęta z łódzkiego ogrodu zoologicznego specjalne prezenty dostały już dzisiaj!

Bańkownica dla papug, czy cukierki wypełnione słomą o zapachu kozy dla lwów.Zwierzaki z łódzkiego zoo dostały dziś od swoich opiekunów nietypowe prezenty!

- Staramy się zapewnić zwierzakom rozrywkę tak często jak to możliwe — opowiada Natalia Albińska opiekunka zwierząt.

A już w niedzielę przygotowano też atrakcje dla zwiedzających — między innymi pokazowe karmienie pingwinów, które niedawno wróciły do łódzkiego ogrodu zoologicznego.

Nowi lokatorzy ZOO!

Do słonia Aleksandra i krokodyli gawialowych dołączają ... orangutany! Nowi mieszkańcy Orientarium przyjechali do Łodzi ze Szwajcarii.

- Mam nadzieję na potomstwo — mówi wiceprezes zoo Tomasz Jóźwik. - W Orientarium orangutany będą mieć do dyspozycji 2 wybiegi — wewnętrzny i zewnętrzny - dodaje.

Niebawem do zoo mają także przyjechać kolejne transporty ryb i dwa młodsze słonie.

Mikołajki w łódzkim zoo

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE