sleepy hollow

i

Autor: Instagram: theautumnfiles

podróże

Mieszkańcy buntują się przeciwko turystom. Zamknęli dojazd do największej atrakcji w okolicy

2023-10-09 15:25

Kochamy podróżować. Zdarza się jednak, że turyści są prawdziwą kulą u nogi mieszkańców, którzy na co dzień muszą z nimi walczyć. Nie inaczej jest w miasteczku Pomfret, które znajduje się niedaleko słynnej farmy Sleepy Hollow. Zdesperowani mieszkańcy i władze miasta zaczęli działać.

Farma Sleepy Hollow

Farma Sleepy Hollow to prawdziwa gratka dla turystów. Miejsce znajduje się niedaleko miasteczka Pomfret, w stane Vermont, w Stanach Zjednoczonych. Nic dziwnego, robi ona ogromne wrażenie. Krajobraz, który tam zobaczymy, jest magiczny, szczególnie jesienią, kiedy drzewa przybierają żółto-czerwonego koloru.

To właśnie tutaj w tym czasie trwa prawdziwa inwazja TikTokerów i Instagramerów, którzy przyjeżdżają w poszukiwaniu jak najlepszego zdjęcia.

Mieszkańcy mają dość turystów. Zablokowali drogę

Ilość turystów jest jednak dla mieszkańców miasta nie do wytrzymania, ponieważ blokują i utrudniają przejazd chociażby do pracy czy szkoły. Poza tym, jak tłumaczą w rozmowie z "Independent", przyjeżdżający "śmiecą, załatwiają swoje potrzeby fizjologiczne w okolicach drogi, a nawet przeskakują przez płoty i wchodzą na prywatne posesje w celu zrobienia jak najlepszego zdjęcia"

W związku z tym mieszkańcy zaapelowali do miejscowych władz. Turyści nie będą zadowoleni. Zgodnie z postanowieniem, lokalna droga Cloudland Road będzie dostępna tylko dla mieszkańców w okresie od 23 września do 15 października, czyli w szczycie sezonu opadających liści. W tym czasie stróże prawa hrabstwa Windsor mają na bieżąco monitorować drogę i kontrolować, kto się nią porusza.

Miodowe lata. Zobacz, jak zmienili się aktorzy hitowego serialu!

Najbardziej zadłużone powiaty w woj. łódzkim. Niektóre kwoty są naprawdę wielkie

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE