jlo

i

Autor: AKPA/JPI

gwiazdy

Menu Jennifer Lopez nie zmienia się od lat. To dzieki niemu wygląda tak młodo!

2024-04-17 15:41

Wiele kobiet zastanawia się, jaki jest sekret młodości Jennifer Lopez. Nie da się ukryć, że amerykańska artystka pomimo 54 lat wciąż wygląda młodo i promiennie, nawet bez makijażu. Okazuje się, że to za sprawą nawyków, których trzyma się od lat, a przede wszystkim od diety.

Jennifer Lopez jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie

Jennifer Lopez nikomu przestawiać nie trzeba. Artystka poza wieloma rolami filmowymi i wyjątkowym głosem, może jednak również pochwalić się niezwykłą urodą. Choć J.Lo ma 54 lata, wygląda znacznie młodziej i jest w doskonałej formie.

Kobieta już dwukrotnie była uznawana przez magazyn "People" za jedną z najpiękniejszych osób na świecie, a także dwukrotnie przez "FHM" za najseksowniejszą kobietę na Ziemi.

Czemu J.Lo zawdzięcza młodzieńczą urodę? Ważna jest dieta!

A jaki jest sekret urody amerykańskiej artystki? Na to pytanie znają odpowiedź dziennikarze magazynu "Elle", którzy opisali, jak gwiazda na co dzień dba o swoją figurę, wygląd i zdrowie.

Najważniejszym punktem jest odpowiednia dieta. Jennifer przywiązuje ogromną wagę, by jeść zdrowo. Jej codzienne w jej menu znajdziemy: jajka, mięso z indyka, filety z kurczaka, wołowinę oraz ryby bogate w kwasy omega-3. J.Lo stara się ograniczać marchew i kukurydzę, ale inne warzywa je z przyjemnością i w dużej ilości. Jak sama przyznaje, zawsze stara się wybierać zdrowe dania, nawet kiedy idzie na obiad do restauracji.

Gwiazda zaprzecza też doniesieniom jakoby miała stosować operacje plastyczne. W rozmowie z magazynem "People" wyznała, że jednym z sekretów jej urody jest kwas glikolowy, który aplikuje za pomocą płatków. Stosuje też na skórę oliwę z oliwek. Jennifer Lopez stara się też unikać opalania i nie wychodzi z domu bez kremu z wysokim filtrem.

Tyle Agnieszka Chylińska zarobi w USA. Kwota zwala z nóg!
Sonda
Lubisz styl Jennifer Lopez?