Łódzkie. Dwa pożary domów. Jedna osoba została ranna

2021-11-30 8:02
Pożar
Autor: pixabay.com Pożar w Pabianicach - zdjęcie poglądowe

Strażacy z Łodzi i Zgierza gasili w poniedziałek dwa groźnie wyglądające pożary domów - na ul. Kieratowej w Łodzi i w Michałowie w gminie Zgierz. Na szczęście nikt nie zginął, jedna osoba została ranna - podali strażacy.

Po południu ogień zauważono przy ulicy Kieratowej na osiedlu położonym w północno-zachodniej części Łodzi.

Pożar wybuchł w domu jednorodzinnym. Po dogaszeniu rozebrano konstrukcję dachową. "Jedna osoba została poszkodowana, a dwie osoby ewakuowane z budynku. Po przebadaniu przez zespół ratownictwa medycznego, nie wymagały hospitalizacji" - podano w komunikacie Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi. W akcji brało udział 20 strażaków.

Drugi pożar wybuchł w miejscowości Michałów - części wsi Wola Branicka, w gminie Zgierz (Łódzkie). Zapalił się tymczasowy dom tzw. holenderka - podali strażacy z powiatu zgierskiego. Ogień ogarnął część dachu.

Jeszcze przed przyjazdem ratowników mieszkańcy domu zdążyli się ewakuować. Przyczyną pożaru - jak przekazali strażacy - była najprawdopodobniej wada systemu grzewczego.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres online@grupazpr.pl. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Eliminacje Ninja Run w Łodzi
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE